» » » Молоді науковці - про новітні технології в медицині
Інформація
  • Переглядів: 1766
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-04-2012, 15:14
4-04-2012, 15:14

Молоді науковці - про новітні технології в медицині

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

Саме ця тема стала основною на IХ Міжнародній медико-фармацевтичній конференції студентів і молодих вчених, яку організувало Студентське наукове товариство Буковинського державного медичного університету.
Урочисте пленарне засідання конференції відбулося 4 квітня у конференц-залі БДМУ. Учасників привітав ректор Буковинського державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Тарас Бойчук, побажавши усім плідної дискусії з актуальних питань практичної і теоретичної медицини.
Цьогоріч у конференції беруть участь 545 учасників, з яких 370 молодих науковців БДМУ, 154 – з вищих медичних навчальних закладів України та 21 учасник із-за кордону. Тематика доповідей на секційних засіданнях висвітлює актуальні питання теоретичної, експериментальної та практичної медицини, також гуманітарні й організаційні аспекти медицини, безпеки медичних технологій, ліків, продуктів харчування тощо.
Вперше буде проведено online-трансляцію з секційних засідань англійською мовою “Theoretical medicine” і “Clinical medicine”, що дозволить значно розширити коло слухачів конференції (http://www.bsmu.edu.ua/ або http://www.gvolive.com/conference,web-bsmu?NO-BROWSER).
Звертаючись до молодих вчених, почесний гість конференції, професор Сучавського університету Штефана Чел Маре (Румунія) пан Штефан Пурич підкреслив, що набуті навички наукових пошуків допомагатимуть молодим вченим при вирішенні практичних завдань охорони здоров’я: – Наука не має кордонів, - зазначив він. – І ми завжди із задоволенням приїжджаємо сюди, адже БДМУ є нашим надійним партнером у рамках університетського консорціуму. І така співпраця, безперечно, буде продовжуватися в обраному напрямі.
Варто зауважити, що вже дев’ятий рік поспіль молоді науковці Буковинського державного медичного університету проводять цей науковий форум. Розширилась не тільки географія конференції, яка налічує сьогодні дванадцять країн (Україна, Росія, Білорусь, Польща, Молдова, Чехія, Франція, Болгарія, Узбекистан, Киргизстан, Литва та Італія), але і її тематика: з медичної конференція переросла у медико-фармацевтичну.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (14)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше