Інформація
  • Переглядів: 1362
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-04-2012, 18:25
2-04-2012, 18:25

«Ми, педагоги, – художники життя»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні в центральному палаці культури м.Чернівці відбулася урочисте відкриття авторського семінару Ш.О.Амонашвілі «Гуманна Педагогіка». В урочистостях взяв участь Г.І.Білянін, директор Інституту післядипломної освіти Чернівецької області. Всім присутнім Григорій Іванович побажав наснаги, терпіння, нових інновацій, відкриттів для покращення якості освіти. «Найголовнішою в системі освіти є постать вчителя, –зазначив Григорій Іванович – оскільки багато залежить від його служіння суспільству. Я надзвичайно вдячний авторам методики за те, що ми сьогодні маємо змогу побачити їхні здобутки і збагатитися».
Радості, успіхів, натхнення від семінару побажав всім присутнім Шалва Олександрович: «Ми, педагоги, –художники життя, які покликані творити через дітей. Вчитель завжди турбується про майбутнє. Після семінару хтось із вас скаже: «Я теж так думав», хтось скаже: «Я чекав таку педагогіку», а хтось поставить великий знак питання. Але все це дасть свій результат. Педагог повинен постійно навчатися для того, щоб дітям не довелося виправляти наші помилки». Ш.О.Амонашвілі висловив подяку начальнику Головного управління освіти і науки ОДА за підтримку, без якої ця зустріч стала б неможливою.
Шалва Олександрович Амонашвілі – академік Російської Академії Освіти, почесний академік Академії педагогічних наук України, доктор психології, професор Московського Державного Педагогічного університету, керівник Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки – в наш час є головним ідеологом, теоретиком і практиком нової системи виховання та освіти, заснованої на гуманно-особистісному підході. Гуманна педагогіка сприймає дитину як цілісне явище, як гармонійний союз Душі і Тіла, Неба і Землі, Серця і Розуму, в якому містяться духовні та природні сили. Протягом п’яти днів вчителі нашого краю мають змогу навчитися в талановитого педагога-новатора ідеї гуманної педагогіки, яка займає одне з головних місць в освітньому просторі.

«Ми, педагоги, – художники життя»
«Ми, педагоги, – художники життя»
«Ми, педагоги, – художники життя»
«Ми, педагоги, – художники життя»
«Ми, педагоги, – художники життя»
«Ми, педагоги, – художники життя»
«Ми, педагоги, – художники життя»
«Ми, педагоги, – художники життя»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (66)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше