• Дата: 2-04-2012, 09:52
2-04-2012, 09:52

Відбулися змагання з трасового автомоделювання

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

На період весняних канікул, 29-30 березня на базі Чернівецького ОЦНТТУМ відбулися змагання з трасового автомоделювання.
Змагання проводились в класах моделей «Retro», «G-33», «Вантажівка», «ES-24». У перший день змагань відбулися: одиночна гонка в класі моделей «Retro» та парна гонка в класі «Вантажівка». В другий день змагань було проведено одиночну гонку в класі моделей «ES-24» та парну гонку в класі «G-33».
За результатами змагань в особистому заліку у віковій групі до 12 років в класах «Retro» та «ES-24» переміг Максим Савчук, вихованець гуртка трасового автомоделювання міського центру НТТУМ (керівник Володимир Циганчук).
У віковій категорії до 18 років в класах «Retro», «G-33», «Вантажівка» переміг Роман Руснак та в класах «ES-24», «G-33», «Вантажівка» перемогу здобув Вадим Собко, вихованці гуртка трасового автомоделювання Чернівецького обласного центру НТТУМ (керівник Віктор Токарюк).
У змаганнях прийняли участь представники 6 команд позашкільних закладів Чернівецької області.
В командному заліку:
I місце виборола команда Чернівецького обласного центру НТТУМ (керівник В.П.Токарюк);
II місце – команда Чернівецького міського центру НТТУМ (керівник В.В.Циганчук);
III місце – команда Чернівецького клубу юних техніків «Кварц» (керівник О.С.Чорнописький).
Вперше приймала участь у змаганнях цього рівня команда Глибоцького БТДЮ (керівник В.М.Романюк).
Під час змагань вихованці автомодельних гуртків мали можливість не тільки підтвердити на практиці та поглибити знання, здобуті під час занять в гуртках, а й навчалися домагатися перемоги у чесній спортивній боротьбі.