Інформація
  • Переглядів: 2178
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-03-2012, 16:04
30-03-2012, 16:04

Всеукраїнська науково-практична конференція

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні в актовій залі бібліотеки ЧОЦЕВ «Юність Буковини» відбулося пленарне засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції «Неперервна освіта: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку». Роботу пленарного засідання розпочав Г.І.Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук. «Ми горді з того, що маємо важливі досягнення в галузі нашої роботи. Проте сьогодні наша область та держава в цілому потребують концепції неперервної освіти. Думаю, нам вдастся обговорити та вирішити найважливіші питання цієї теми». Також Григорій Іванович виступив з доповіддю «Компетентнісний підхід у системі підвищення кваліфікації керівників ЗНЗ», в ході якої наголосив на якості освіти та розглянув основні підходи щодо вирішення цієї проблеми. Г.І.Білянін зазначив, що основною метою професійного розвитку керівників ЗНЗ має бути усвідомлення ними необхідності прогресивних змін. «Особливо важливим є створення насиченого освітнього середовища, адаптивного управління якісним процесом підвищення кваліфікації з урахуванням особливостей і специфіки регіону», – підкреслив Григорій Іванович.
Про власний досвід роботи в галузі освітніх інновацій доповіла О.Я.Мариновська, завідувач кафедри менеджменту та освітніх інновацій Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор. В своїй доповіді Оксана Яківна зазначила, що навчання упродовж життя – адекватна відповідь на виклик часу, а конкурентоспроможність є системотвірною ознакою фахової компетентності педагога.
Про психологічну компетентність керівників освітніх організацій доповіла О.І.Бондарчук, завідувач кафедри психології управління Державного вищого навчального закладу «Універсетет менеджменту освіти», доктор психологічних наук, професор.
С.М.Лук’янова, доцент кафедри математики, теорії та методики навчання математики Національного університету імені Драгоманова, кандидат педагогічних наук, доцент у своїй доповіді «Деякі аспекти розробки інноваційних технологій навчання математики» окреслила шляхи створення нових технологій і наголосила, що ефективно підготувати підростаюче покоління під силу вчителю, який сам постійно навчається.
О.Є.Волянська, доцент кафедри математики, теорії та методики навчання математики Національного педагогічного університету імені Юрія Федьковича, кандидат педагогічних наук, доцент виступила з доповіддю «Використання інформаційно-комунікаційних технологій при вивченні курсу «Методика навчання математики». Олена Євгенівна зазначила, що до використання техніки під час занять є сої вимоги, тому не можна захоплюватися її застосуванням на уроках.
Про підготовку гувернерів в системі неперервної освіти доповіла Л.І.Кобилянська, доцент кафедри загальної та соціальної педагогіки ЧНУ ім.Юрія Федьковича, кандидат педагогічних наук, докторант. Лілія Іванівна визначила необхідність гувернерства не як альтернативу дошкілля, а як спосіб успішної адаптації дітей з особливими потребами.
Порівняльний аналіз неперервної освіти вчителів в Україні та США зробив М.Ф.Бирка, доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, кандидат педагогічних наук.
Після пленарного засідання учасники конференції продовжили свою роботу по секціях, де обговорили питання неперервної освіти та обмінялися досвідом.

Всеукраїнська науково-практична конференція
Всеукраїнська науково-практична конференція
Всеукраїнська науково-практична конференція
Всеукраїнська науково-практична конференція
Всеукраїнська науково-практична конференція
Всеукраїнська науково-практична конференція
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше