Інформація
  • Переглядів: 1763
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-03-2012, 12:04
29-03-2012, 12:04

Місячник цікавих справ

Категорія: Навігація / Новини

Вже стало доброю традицією, весняною порою, у стінах Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка, проведення місячника циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-природничих дисциплін, відкриття якого відбулося 13 березня. Викладачі циклової комісії працюють над проблемою підвищення якості знань та успішності студентів, використання інтерактивних методів навчання та інноваційних підходів та виховання демократично-орієнтованої, відповідальної і самодостатньої особистості з опорою на національну спадщину та загальнонародні традиції.
У рамках місячника відбувся ряд цікавих позааудиторних заходів викладачами циклової комісії та студентами коледжу.
До річниці з дня народження Тараса Шевченка, викладачем Н.І.Гордейчук проведено випуск усного журналу «Великі, геніальні особистості в житті Тараса Шевченка», де літературний гурток «Рідне слово» представив матеріали про роль видатних людей (К.Брюлова, І.Сошенка, О.Венеціанова, М.Вовчка, Є Гребінки, П.Куліша, М.Костомарова) в житті Тараса Шевченка.
До вершини гори можна іти різними стежками. Хтось через пости та дієти, хтось через фізичне навантаження, хтось через медитації та молитви. Але проблема здорового довголіття криється на більш глибокому філософському підґрунті. Адже проблема довголіття –це в першу чергу філософська та соціальна проблема, а вже потім економічна та естетична. Студентами-гуртківцями (гурток БЖД «Збережемо життя»), під керівництвом викладача Г.М.Гринюк, було проведено дослідницько-пошукову роботу, під час якої зібрано багато рецептів від карпатських довгожителів та дослідження науковців, результатом якої стала презентація проекту «Пігулка довголіття». Художник живе атмосферою своєї країни, живе в оточенні своїх співвітчизників, в своїй рідній природі. Кожен народ являється могутнім деревом, коріння якого вростає в рідний грунт, а усипані кольорами і плодами гілки належать світу. Шевченко, Делакруа, Самокиш, Дюрер, Матісс, Рєпін- це художники різних часів і різного стилю. Але їх всіх об’єднує вічне горіння, вічне натхнення, вічно одержима любов до мистецтва. Цю думку підтвердила дослідницька робота студентів ІІ- ІІІ курсів під керівництвом викладачів Т.О.Ямницької та О.І.Колотило, результатом якої стала мистецько-історична ілюстрація «Історія в дзеркалі мистецтва».
Мова, культура, традиції, історія, звичаї- це те чого не можна ніколи забувати і те, що є невід”ємним у навчально-виховному процесі. Справжнім святом для викладачів та студентів коледжу стала презентація гурткової роботи студентів ІІІ курсу, під керівництвом викладача Л.М.Римар, «Я люблю Україну».
Місячник цікавих справ циклової комісії продовжується. Студенти в очікуванні цікавих проектів, вечорів, диспутів. А всі ці заходи проводяться з метою розширення кругозору, інтелекту студентів, формування національної ідеї та виховання високого професіоналізму.

Місячник цікавих справ
Місячник цікавих справ
Місячник цікавих справ
Місячник цікавих справ
Місячник цікавих справ
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше