Інформація
  • Переглядів: 1371
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-03-2012, 13:20
22-03-2012, 13:20

Довгоочікувана перемога

Категорія: Навігація / Новини

Незважаючи на складну економічну ситуацію, похідний туризм розвивається завдяки підтримці і розумінню Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.
У 2011 році обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді було проведено 4 зміни обласних наметових таборів для вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків області. За рахунок цих таборів групи учнівської молоді здійснили 15 туристських спортивних походів.
2012 рік для Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді розпочався вдало. З 17 по 26 січня 2012 року обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів обласний етап Чемпіонату України з туристських спортивних походів, здійснених у 2010/2011 навчальному році. У обласному етапі змагалось 30 звітів про пішохідні, водні та велосипедні туристські походи різних ступенів та категорій складності. За рахунок обласного наметового табору керівники туристсько-краєзнавчих гуртків області організували і провели п’ятнадцять походів. За результатами суддівства 11 кращих звітів прийняли участь у Всеукраїнському етапі Чемпіонату України з туристських спортивних походів.
З 11 по 15 березня 2012 року в м. Києві відбувся заочний Чемпіонат України з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді. Серед 23 областей Чернівецька область виборола довгоочікувану перемогу.
Кілька років поспіль наша область була призером Чемпіонату і до перемоги не вистачало балів. Пропонуємо порівняти результати участі:
Перемога на Чемпіонаті України – це результат наполегливої праці, вдосконалення майстерності керівників туристських груп у якісному проведенні та написанні звітів про здійснені походи.
Вагомий внесок в перемогу на Чемпіонаті України внесли сім звітів про походи Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, що фінансувалися за рахунок районного табору „Райдуга”. Переможцями стали: chemp_onat.doc [29.5 Kb] (cкачувань: 15)
- Меленко Оксана Василівна, методист Глибоцького ЦТКСЕУМ за звіт про пішохідний похід І категорії складності по Карпатах;
- Щур Руслан Васильович, заступник директора Глибоцького ЦТКСЕУМ за звіт про пішохідний похід ІІ категорії складності Українськими Карпатами;
- Товарницький Іван Георгійович, керівник гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ за звіт про велосипедний похід І категорії складності територією Румунії та України;
- Сандул Дмитро Вікторович, завідуючий відділом Глибоцького ЦТКСЕУМ за звіт про велосипедний похід ІІ категорії складності по Чернівецькій та Тернопільській областях;
- Іващенко Ігор Геннадійович., завідуючий організаційно-масовим відділом ОЦТКЕУМ за звіт про водний похід ІІІ категорії складності по річці Черемош;
Призером став Щур Руслан Васильович, заступника директора Глибоцького ЦТКСЕУМ, зі звітом про водний похід ІІ категорії складності річкою Черемош.
Керівники гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ Лупуляк Сергій Васильович, звіт про водний похід ІІІ ступеня складності річками Черемош Прут, та Єромасов Володимир Ілліч, звіт про водний похід ІІ категорії складності по річці Південний Буг, зробили певний вклад в перемогу.
Також хочеться відмітити якісні звіти про походи Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості. На Чемпіонаті від цього району Кіс Олег Володимирович, керівник гуртків Сторожинецького ЦДЮТ за звіт про велосипедний похід ІІІ ступеня складності Чернівецькою та Івано-Франківською областями став переможцем, а за звіт про пішохідний похід ІІІ ступеня складності по Центральних Горганах – виборов ІІ місце.
Чернівецький центр дитячої та юнацької творчості на Чемпіонаті був представлений звітом про водний похід І категорії складності річкою Дністер, здійснений керівником гуртків Костюк Кристиною Олегівною, який зайняв 4 місце.
Перемога на Всеукраїнському етапі Чемпіонату України з туристських спортивних походів це безумовно результат багаторічної наполегливої праці туристського активу області.
Обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді вітає переможців та призерів конкурсу.

Бажаємо щастя туристам усім,
Теплих днів і ночей без дощу і негоди,
Щоб завжди ви уміли у серці своїм
Рідну землю любити й любити природу.

Довгоочікувана перемога
Довгоочікувана перемога
Довгоочікувана перемога
Довгоочікувана перемога
Довгоочікувана перемога
Довгоочікувана перемога
Довгоочікувана перемога
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше