Інформація
  • Переглядів: 1676
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-03-2012, 18:39
19-03-2012, 18:39

«Необхідно міняти стереотипи керівника»

Категорія: Навігація / Новини

Зауважив сьогодні, під час апаратної наради, начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер. Він зауважив, що: «Сьогодні директор навчального закладу повинен бути відповідним, на високому рівні господарем та керівником. Потрібно добре слідкувати за усіма напрямами роботи в освітньому закладі, будувати міцний та кваліфікований колектив».
Керівник освітньої галузі краю детально проаналізував минулий робочий тиждень: «14 березня 2012 року делегація освітян краю взяла участь у Парламентських слуханнях на тему: «Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи її подолання».Метою
проведення парламентських слухань було:
- глибокий аналіз ситуації, що склалася в освітніх закладах, розташованих у сільській місцевості України;
- створення необхідних правових та соціально-економічних засад, спрямованих на її покращення, забезпечення рівного доступу до якісної освіти, підвищення її якості і посилення ролі в духовному, економічному, соціальному та інноваційному розвитку суспільства тощо.
Під час слухання виступив начальник відділу освіти Путильської РДА Володимир Гребенщиков, який зупинився на проблемах фінансування гірських шкіл та утримання пришкільних інтернатів», – відзначив Михайло Йозефович.
16 березня 2012 року відбулося засідання 8-ї сесії Чернівецької обласної ради VI скликання, на якому розглядалося питання про проект Регіональної програми розвитку професійно-технічної освіти на 2011-2015 роки. «Нам необхідно доопрацювати Регіональну програму і дати на затвердження. Потрібно розуміти, що Регіональна програма розвитку професійно-технічної освіти є складовою програми соціально-економічного розвитку області, одним з важливих інструментів реалізації на регіональному рівні державної політики у сфер розвитку професійно-технічної освіти, політики зайнятості населення та іевестиційно-інноваційної стратегії держави і направлена на створення сприятливих умов для сталого розвитку профтехосвіти». Як повідомив начальник Головного управління освіти і науки, на сесії обласної ради розглядалося позапланове питання про вирішення проблеми щодо виселення людей з гуртожитку Глибоцького професійного ліцею.
Також, минулого тижня Михайло Бауер побував з робочим візитом у Вижницькому районі, а відповідальні особи апарату Головного управління освіти і науки здійснили перевірку Чернівецького обласного багатопрофільного ліцею.
Керівник освітньої галузі області закцентував увагу присутніх на проблемі комп’ютеризації закладів освіти області. «Сьогодні у нас досить серйозною проблемою є осучаснення комп’ютерних кабінетів, забезпечення їх всім необхідним. У 20% загальноосвітніх навчальних закладів – застаріле комп’ютерне обладнання. Цю проблему необхідно вирішувати якомога швидше і робити все, що у наших силах. Кожен керівник навчального закладу, у свою чергу, також має відповідно попрацювати над вирішенням даної проблемної ситуації. Адже суспільство іде вперед, інформаційно-комунікаційнфі технології розвиваються шаленим темпом і нам, в жодному разі, не можна «пасти задніх».
За словами начальника Головного управління освіти і науки, з 26 по 31 березня на теренах Буковинського краю буде проходити Всеукраїнська олімпіада з правознавства, яка, як зазначив Михайло Йозефович, повинна пройти на високому рівні.
Під час апаратної наради Михайло Йозефович від імені голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва, від себе особисто та працівників апарату Головного управління освіти і науки, привітав з ювілеєм директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді П.Д.Плешка.
М.Й.Бауер ознайомив присутніх з планом роботи на цей робочий тиждень і дав доручення відповідальним працівникам апарату.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше