Інформація
  • Переглядів: 1166
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-02-2011, 09:43
10-02-2011, 09:43

Врятуймо "Лісову казку"!

Категорія: Навігація / Новини

Врятуймо "Лісову казку"!
Нещодавно під час робочої поїздки на Сокирянщину начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Михайло Йозефович Бауер взяв участь у громадських слуханнях територіальної громади міста Новодністровськ. Під час яких обговорювалося питання щодо доцільності передачі дитячого оздоровчого табору «Лісова казка» у підпорядкування Головного управління освіти і науки.

«Хочу сказати, що 5 грудня перебуваючи з робочим візитом у місті Новодністровськ ознайомився з двома об’єктами: «Лісовою казкою» та Новодністровським спортивним комплексом, і в мене просто виступили сльози на очах після побаченого. Тому під час зустрічі з мером міста і запропонував передати їх на обласне утримання», - заявив головний освітянин області з трибуни.

За словами начальника Головного управління освіти є декілька шляхів виведення з кризового стану цих двох закладів. Перший – продати комерційним структурам, другий – закріпити за підприємствами міста утримання бази, третій – віддати державній структурі, яка має досвід у цій сфері роботи та зможе утримувати цей заклад. «На мою думку, Головне управління освіти і науки є саме такою структурою, якій під силу виконати поставлені завдання», - наголосив Михайло Йозефович.

«Хочете передавайте, хочете не передавайте, але робіть щось, бо неможливо
дивитися без сліз на те як руйнується місце відпочинку та оздоровлення наших дітей», - закликав начальник Головного управління освіти і науки громаду Новодністровська.

Громада погодилася передати табір на баланс обласної ради в підпорядкування Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, але остаточне рішення за депутатами міської, а потім і обласної ради.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше