» » » Нарада з питань проведення пробного тестування в 2012 році
Інформація
  • Переглядів: 1104
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-03-2012, 18:09
13-03-2012, 18:09

Нарада з питань проведення пробного тестування в 2012 році

Категорія: Новини / ЗНО

13 березня 2012 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулася нарада з питань проведення пробного тестування. У нараді взяли участь заступник начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Л.М.Тарангул, методист Івано-Франківського регіонального центру О.А.П’яста, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Т.С.Богачик, відповідальні за ЗНО в районі/місті та відповідальні за пункти пробного тестування.
З вітальним словом до учасників наради звернулася Любов Миколаївна Тарангул, заступник начальника Головного управління освіти і науки. Вона зазначила переваги пробного тестування 2012 року, яке зменшує психологічну напругу одинадцятикласників перед основною сесією. Від імені начальника Головного управління освіти і науки Михайла Йозефовича Бауера Любов Миколаївна закликала відповідальних за ЗНО в районах/містах залучати до проведення пробного тестування осіб, які мають велике бажання працювати на пунктах. Заодно учителі-предметники повинні опрацювати з випускниками завдання з пробного тестування з метою отримання високих балів у Сертифікатах. Також було звернено увагу учасників наради на вивчення громадської думки щодо пропозиції Головного управління освіти і науки проведення навчання учнів у другу зміну тих закладів, на базі яких буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання.
Тамара Степанівна Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, проаналізувала нормативно-правову базу проведення пробного тестування. У своєму виступі наголосила на важливій місії відповідальних за пункти пробного тестування, які повинні чітко дотримуватися дорожньої карти, де послідовно розписано кожен крок. Випускники мають з’явитися у відповідний час на пункт пробного тестування із запрошенням, паспортом або свідоцтвом про народження та квитанцією про оплату тестування. Якщо учень обрав кілька предметів для тестування, які відбуваються одночасно, то він має право на одному тестуванні бути присутнім, а з іншого – забрати тестовий зошит.
У виступі методиста Івано-Франківського регіонального центру О.А. П’ясти було приділено увагу висвітленню питань, пов’язаних із проведенням пробного тестування, яке відбудеться 24 березня 2012 року з української мови і літератури, іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської за вибором), біології, фізики, всесвітньої історії; 31 березня 2012 року – історії України, математики, хімії, географії, російської мови.
Оксана Антонівна звернулася до присутніх з проханням нагадати випускникам загальноосвітніх навчальних закладів про необхідність завчасно зі своєї персональної сторінки роздрукувати запрошення, у якому вказано назву, адресу навчального закладу, що буде пунктом пробного тестування.
Було ознайомлено запрошених на нараду із деякими новаціями. Так, із тестовими комплектами учасники пробного тестування отримають інформаційні листівки «Як визначаються результати ЗНО».

Нарада з питань проведення пробного тестування в 2012 році
Нарада з питань проведення пробного тестування в 2012 році
Нарада з питань проведення пробного тестування в 2012 році

Нарада з питань проведення пробного тестування в 2012 році
Нарада з питань проведення пробного тестування в 2012 році
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше