Інформація
  • Переглядів: 1328
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-02-2011, 11:39
9-02-2011, 11:39

З Днем народження тебе "ЧВПУРець"!

Категорія: Навігація / Новини

8 лютого 2011 року у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки (директор Одайський С.І.) пройшло святкування 2-гої річниці училищної газети «ЧВПУРець». Перший випуск газети вийшов 01.02.2009 року, під гаслом “Ми є! І маємо про себе заявити”. Адже саме безмежні таланти учнів, їхні успіхи спонукали редколегію, створити друковане видання, яке б мало можливість висвітлювати креативність, успішність та величезний потенціал учнів училища. Головним редактором газети та організатором свята є викладач інформатики Ольга Миколаївна Пушкарьова.

Привітала з Днем народження газети «ЧВПУРець» всіх присутніх у залі Олена Михайлівна Пономаренко - начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та акцентувала увагу, що добре, коли в навчальному закладі є своя газета! Вона про вас, про ваші будні, захоплення, перемоги та здобутки. Ви любите її, бо вона висвітлює всі сторони життя: успіхи і недоліки, ваші вчорашні мрії і сьогодення. Адже цю газету читають не лише учні та викладачі, а й ще багато інших зацікавлених людей, вона крокує в ногу з часом і своїми матеріалами поповнює яскраві сторінки літопису рідного краю.

У рамках свята відбувся урочистий концерт. Учні вміло демонстрували свої вокальні таланти та танцювальні здібності. Вразив глядачів музичний кліп, що виконали учні спецгрупи для слабочуючих, які на сцені співали мовою жестів та розіграли справжню театральну виставу. Приємним сюрпризом стало продовження проекту «Танці з викладачами», що був започаткований минулоріч. Родзинкою свята став виступ танцювального колективу дошкільного навчального закладу № 38 під керівництвом Крістіана Александру, які прийняли участь в концерті. За активну участь у створенні газети найкращих учнів - журналістів нагороджували почесними грамотами: Басарабу Ірину, Онуляк Марію, Сафтенко Анастасію, Григоряк Марину, Гуску Миколу.

Для учнів це особливе свято, адже вони пишаються тим, що газета – створена ними, не втратила інтерес читачів, а навпаки, з кожним роком і з кожним випуском зацікавлює учнів і спонукає їх творити дива.

“Життя - шалена мить, яка встигає, як створити так і зруйнувати!” Тож давайте, будемо намагатися побільше створювати, будувати, а найголовніше зберігати свої творіння.

З Днем народження тебе "ЧВПУРець"!З Днем народження тебе "ЧВПУРець"!З Днем народження тебе "ЧВПУРець"!З Днем народження тебе "ЧВПУРець"!З Днем народження тебе "ЧВПУРець"!З Днем народження тебе "ЧВПУРець"!




























скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (11)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше