Інформація
  • Переглядів: 1420
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-03-2012, 09:39
6-03-2012, 09:39

Наказ ГУОН ОДА від 28.02.2012 № 126

Категорія: Новини / Накази

Про підсумки ІІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу
учнівської творчості

На виконання статті 3 Указу Президента України від 22.03.2002 № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», спільного наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді від 29.08.2003 №585/529/875 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської молоді», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09.09.2003 № 779/8100, листа МОНМС України від 08.11.2011 № 1/9-819 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», наказу Головного управління освіти і науки від 19.12.2011 № 695 «Про проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», з метою популяризації творчої спадщини Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій, проведена відповідна організаційно-методична робота в загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладах області.
Для участі в ІІІ етапі Конкурсу були направлені творчі роботи учнів ЗНЗ з усіх районів області та міст Чернівців і Новодністровська.
Жодної роботи не надійшло від учнів професійно-технічних навчальних закладів області.
Журі розглянуло та оцінило подані на конкурс роботи і твори. На основі протоколів обласних журі,

Н А К А З У Ю :

1. Затвердити:
1.1 протокол засідання журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація «Література»), що додається;
1.2 протокол засідання журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація «Історія України і державотворення»), що додається.

2. Нагородити:

2.1 дипломами І ступеня та цінними подарунками:

2.1.1 в номінації «Література»:
- Васюк Аллу Юріївну, ученицю 9 класу Чернівецької гімназії № 5 Чернівецької міської ради;
- Ілащук Марину Степанівну, ученицю 7 класу Колінковецького НВК Хотинського району;
- Горбан Богдану Василівну, ученицю 11 класу Путильської гімназії;
- Кожуленка Владислава Юрійовича, учня 11 класу Чернівецького ліцею № 4 Чернівецької міської ради;
- Краус Каріну Володимирівну, ученицю 9 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 ім. О. Кобилянської Чернівецької міської ради.

2.1.2 в номінації «Історія України і державотворення»:
– Постевку Дану-Маріану, учениці 10 класу Димківського НВК Глибоцького району;
– Єренчука Костянтина, учня 9 класу Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району;
– Радевич Анастасію Сергіївну, ученицю 11 класу Чернівецької ЗОШ № 19;
– Хутурну Крістіну, ученицю 10 класу Черленівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району;
– Іванюк Богдану, ученицю 9 класу Чернівецької гімназії № 5 Чернівецької міської ради.
2.2 дипломами ІІ ступеня:
– Зюзіну Вероніку, учницю 10 класу Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;
– Матковського Богдана, учня 1(5) класу Романковецької гімназії Сокирянського району;
– Мельник Оксану-Іванну, ученицю 9 класу Чернівецької гімназії № 1 Чернівецької міської ради;
– Леонтій Ірину, ученицю 8 класу Слобода-Комарівської ЗОШ І-ІІ ст. Сторожинецького району;
– Тімаковського Михайла, учня 11 класу Ленківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району;
– Продан Римму, ученицю 7 класу Шебутинецької ЗОШ Сокирянського району;
– Казюк Єлизавету, ученицю 11 класу Панківської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Петращука Володимира, учня 11 класу Банилово-Підгірніівської гімназії Сторожинецького району;
– Ілюка Олексія, учня 11 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Чернівецької міської ради.
2.3 дипломами ІІІ ступеня:
– Григорчук Яну, ученицю 10 класу Бобовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Брябін Тетяну, ученицю 7 класу Черленівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району;
– Швабу Анну, ученицю 9 класу Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району;
– Попович Марію-Аліну, ученицю 8 класу Опришенської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району;
– Фочук Ольгу, ученицю 10 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Тодоріко Наталію, ученицю 11 класу Колінковецького НВК Хотинського району;
– Рурак Людмилу, ученицю 9 класу Кліводинської ЗОШ І-ІІ ст. Кіцманського району;
– Андронік Мар’яну, ученицю 9 класу Корманського НВК Сокирянського району.

3. Нагородити грамотами Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації і цінними подарунками вчителів української мови і літератури, історії та правознавства, які підготували переможців (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:
– Каніну Надію Миколаївну, вчителя української мови та літератури Чернівецької гімназії № 5 Чернівецької міської ради;
– Ілащук Марію Емануілівну, заступника директора з виховної роботи Колінковецького НВК Хотинського району;
– Колежук Ганну Ярославівну, вчителя української мови та літератури Путильської гімназії;
– Кожуленко Олександру Борисівну, вчителя української мови та літератури Чернівецького ліцею №4 Чернівецької міської ради;
– Ткач Аллу Василівну, вчителя української мови та літератури Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 ім. О.Кобилянської Чернівецької міської ради.
– Постевку Даріну Дмитрівну, вчителя Димківського НВК Глибоцького району;
– Курочку Руслану Славіківну, вчителя Бабинської ЗОШ І-ІІ ст. Кельменецького району;
– Радевич Тетяну Василівну, вчителя Чернівецької ЗОШ № 19 Чернівецької міської ради;
– Брябін Людмилу Вікторівну, вчителя Черленівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району;
– Посполітак Орисю Григорівну, вчителя Чернівецької гімназії №5 Чернівецької міської ради.

4. Оголосити подяку вчителям української мови і літератури, історії та правознавства, керівникам гуртків, які підготували переможців (ІІ, ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:
– Шишковській Марії Іванівні, вчителю української мови та літератури Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
– Хрущовській Інні Сергіївні, вчителю української мови та літератури Романковецької гімназії Сокирянського району;
– Волович Ганні Миколаївні, вчителю української мови та літератури Чернівецької гімназії № 1 Чернівецької міської ради;
– Гаденко Христині Миколаївні, вчителю української мови та літератури Слобода-Комарівської ЗОШ І-ІІ ст. Сторожинецького району;
– Гладковій Вірі Аурелівні, вчителю української мови та літератури Димківського НВК Глибоцького району;
– Савчук Руслані Олександрівні, вчителю української мови та літератури Бобовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Грицуник Єлизаветі Григорівні, вчителю української мови та літератури Черленівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району;
– Віцелару Кристині Дмитрівні, вчителю української мови та літератури Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району;
– Боднарюку Миколі Івановичу, вчителю Опришенської ЗОШ І- ІІІ ст. Глибоцького району;
– Дєдову Ігорю Никаноровичу, вчителю Ленківської ЗОШ І- ІІІ ст. Кельменецького району;
– Полонці Надії Миколаївні, вчителю Шебутинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району;
– Якубині Сергію Івановичу, вчителю Шебутинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району;
– Мельничук Марії Дмитрівні, вчителю Панківської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Мітран Сільві Василівні, вчителю Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Петращук Марії Октавіанівні, вчителю Банилово-Підгірнівської гімназії Строжинецького району;
– Карімовій Анжелі Георгіївні, вчителю Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Чернівецької міської ради;
– Романовському Віталію Івановичу, вчителю Колінковецького НВК Хотинського району;
– Грамажорі Марії Василівні, вчителю Кліводинської ЗОШ І-ІІ ст. Кіцманського району;
– Мельник Аллі Миколаївні, вчителю української мови та літератури Корманського НВК Сокирянського району.


5. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г.І.) забезпечити фінансування видатків на відзначення переможців ІІІ етапу Конкурсу за рахунок асигнувань, передбачених у кошторисі.

6. Начальникам відділів/управлінь освіти райдержадміністрацій, управління освіти Чернівецької міської ради забезпечити явку переможців та їх керівників на урочисте нагородження.

7. Вказати директору навчально-методичного центру ПТО Купчику О.П. на недостатній рівень організації роботи з обдарованими учнями ПТНЗ.

8. Наказ розмістити на офіційному веб-сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання та виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.




Начальник Головного управління М.Й.Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше