» » » Нарада директорів ДЮСШ системи освіти області
Інформація
  • Переглядів: 1447
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-03-2012, 14:08
2-03-2012, 14:08

Нарада директорів ДЮСШ системи освіти області

Категорія: Навігація / Новини

29 лютого 2012 року в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулась позачергова нарада директорів ДЮСШ системи освіти, де розглядались питання участі збірних команд області з видів спорту в ІУ Спортивних іграх школярів України 2012 року. На нараду були запрошені заступник начальника Головного управління освіти і науки ОДА Швець Анатолій Федорович, начальник Чернівецького обласного управління КФВС МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, директори ДЮСШ системи освіти, старші тренери збірних команд області з видів спорту ІУ Спортивних ігор школярів України.
Директор Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи Литвинчук Віталій Володимирович довів до відома учасників наради наказ Головного управління освіти і науки ОДА від 25.01.2012 року № 296 «Про участь збірних команд області з видів спорту в ІУ Спортивних іграх школярів України 2012 року.” Заступник директора Чернівецької обласної ДЮСШ Безродний Олексій Васильович акцентував увагу на основних пунктах положення змагань. На участь в ІУ Спортивних іграх школярів України 2012 року від Чернівецької області заявлено команди з 8 видів спорту: боротьби вільної, волейболу (дівчата), гандболу (юнаки), гандболу (дівчата), легкої атлетики, веслуванню на байдарках та каное, дзюдо та гімнастики художньої. Начальник обласного управління КФВС МОНУ Жукотинський К.К. зазначив про необхідність чіткого визначення складів збірних команд області з видів спорту, залучення до їх складу учнів-спортсменів, які навчаються в закладах спортивного профілю та інтенсивної підготовки до вищезазначених змагань.
Заступник начальника Головного управління освіти і науки Анатолій Федорович Швець зауважив, що зв'язку з скрутним фінансовим становищем, необхідно витрати по відрядженню збірних команд області віднести за рахунок організацій системи освіти області, учні яких входять до складу збірних команд з видів спорту. В виступі Анатолія Федоровича також були висвітлені питання оздоровлення учнів-спортсменів влітку 2012 року, контролю директорами ДЮСШ системи освіти за діяльністю тренерів-викладачів, станом матеріально-технічної бази освітянських ДЮСШ, проходження медичного огяду учнями ДЮСШ, обов'язковою наявністю заяв батьків на зарахування дітей на навчання в ДЮСШ, толератному та тактичному відношенню тренерів-викладачів до своїх вихованців.
Завершуючи нараду, Анатолій Федорович побажав всім успішної підготовки та вдалих виступів в змаганнях ІУ Спортивних ігор школярів України 2012 року.


Нарада директорів ДЮСШ системи освіти області
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше