» » » Відбулася нарада директорів та головних бухгалтерів професійно-технічних навчальних закладів
Інформація
  • Переглядів: 1447
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-02-2011, 11:46
8-02-2011, 11:46

Відбулася нарада директорів та головних бухгалтерів професійно-технічних навчальних закладів

Категорія: Навігація / Новини

Нещодавно на базі професійно-технічного училища №8 м.Чернівців (директор Цвірінько Р.С.) відбулася нарада директорів та головних бухгалтерів професійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області.

Відкрив нараду Швець Анатолій Федорович, заступник начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, який глибоко проаналізував звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на підготовку робітничих кадрів. За результатами висновків Рахункової палати України видано наказ Головного управління освіти і науки, який затверджує план заходів, спрямованих на усунення недоліків виявлених у результаті аудиту.

Про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни професійно-технічними навчальними закладами та облік фінансових зобов’язань доповіла Гринчук Марія Володимирівна, начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та діловодства Головного управління освіти і науки.

Пономаренко Олена Михайлівна, начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації доповіла присутнім, що 28 січня 2011 року в приміщенні обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" відбулися Крайові збори директорів загальноосвітніх навчальних закладів області, на яких були присутні голова обласної державної адміністрації Папієв М.М., голова Чернівецької обласної ради Ватаманюк В.А., начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Бауер М.Й., начальник УМВС України в Чернівецькій області, генерал-майор міліції Харабара М.Д,, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Довганич О.В., начальник служби у справах дітей Яківчек Ю.І.

Проаналізувала Концепцію виховної діяльності навчальних закладів Чернівецької області на 2011-2015 роки. Обласна державна адміністрація та обласна рада приділяють значну увагу питанню виховання молоді. Ними прийнято ряд важливих документів, які дадуть змогу значно покращити виховний процес, у тому числі й у навчальних закладах. Виховання учнів має відбуватися через особистість вчителя, бо саме особистість вихователя значить усе в справі виховання. Результатом роботи перших Крайових зборів директорів загальноосвітніх навчальних закладів стало прийняття ухвали щодо схвалення Регіональної концепції виховної діяльності закладів освіти Чернівецької області на 2011-2015 роки.

Аналіз подання державної статистичної звітності за 2010 рік, контингент учнів професійно-технічних навчальних закладів, порядок формування державного замовлення на підготовку робітничих кадрів довела до відома присутнім Бурченко Лілія Іванівна, головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації Головного управління освіти і науки.

Купчик Олександр Петрович, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, доповідав про порядок замовлення документів про освіту та формування відповідної бази даних.

Відбулася нарада директорів та головних бухгалтерів професійно-технічних навчальних закладівВідбулася нарада директорів та головних бухгалтерів професійно-технічних навчальних закладівВідбулася нарада директорів та головних бухгалтерів професійно-технічних навчальних закладівскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше