Інформація
  • Переглядів: 1560
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-02-2012, 11:21
27-02-2012, 11:21

Молодь Вижниччини обирає здоров’я

Категорія: Навігація / Новини

Здоров’я – одне з найвагоміших цінностей людини. Справа кожного - зберегти своє здоров’я; пропаганда здорового способу життя й виховання фізично-духовної та соціально-здорової нації – задача загальнодержавна. Побороти негативні явища в сучасному суспільстві, перемогти хвороби як соціальні, так і численні фізичні можливо лише спільними зусиллями, злагодженою, скоординованою роботою.
Кажуть,що добре виховану людину можна визначити по тому, як вона слухає; розумну – коли вона вміє змовчати. А як же визначити чи здорова людина? Єдиної відповіді на це запитання не буде, тому що слід враховувати багато чинників. Але зрозуміло одне: щоб бути здоровим – потрібно вести здоровий спосіб життя. Нині проблема оздоровчої спрямованості фізичного виховання, боротьби проти шкідливих звичок є найактуальнішою.
24 лютого 2012 року з ініціативи відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся районний фестиваль-конкурс агітбригад «Молодь обирає здоров'я», де 18 учнівських колективів представляли напрацювання закладів з даної проблеми у стіннівках, фотографіях та виступах агітбригад на сцені. Зал був переповнений учнівською молоддю і не стихав від аплодисментів.
У своїх виступах юнаки і дівчата в гумористичній формі показали негативний вплив шкідливих звичок на майбутнє дітей, пропагували пісні і танці, заняття фізичними вправами як альтернативу шкідливим звичкам.
Призерами конкурсу «Молодь обирає здоров'я» стали: конкурсанти Вижницької ЗОШ І-ІІІ ст., НВК «Вашківецька гімназія» та НВК «Берегометська гімназія» – І місце; конкурсанти Черешенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Іспаської ЗОШ І-ІІ ступенів –ІІ місце; Лопушнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, НВК «Долішньошепітський»–ІІІ місце. Переможці районного етапу будуть брати участь в обласному фестивалі-конкурсі агітбригад «Молодь обирає здоров'я» у березні.

Молодь Вижниччини обирає здоров’я
Молодь Вижниччини обирає здоров’я
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше