Інформація
  • Переглядів: 1356
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-02-2012, 10:28
24-02-2012, 10:28

Школа молодого вчителя на Кельменеччині

Категорія: Навігація / Новини

21 лютого 2012 року, на базі загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів с.Грушівці Кельменецького району, відбулося засідання школи молодого вчителя «Надія».
Вже п′ятнадцять років минуло з того часу як в один з осінніх днів, з ініціативи методичного кабінету відділу освіти Кельменецької районної державної адміністрації, була створена районна школа молодого вчителя, якій дали назву «Надія».
Назва школи не була випадковою. Адже саме з великою надією в майбутнє пов'язується життя юних, творчих молодих вчителів. Всі вони ставлять перед собою єдину мету - виховати справжнього громадянина України.
Молоді педагоги мали змогу побувати на уроках вчителів даної школи. Директор школи, вчитель образотворчого мистецтва Л.В.Вовчук ознайомила всіх присутніх із зразковим навчальним закладом, продемонструвала свої напрацювання; вчитель початкових класів Л.В Касько познайомила присутніх з впливом казки на формування особистості молодших школярів; випускниця школи молодого вчителя - вчитель історії А.Є.Долга прозвітувала про застосування активних форм навчання за допомогою яких навчає дітей працювати в колективі, допомагати іншим, оцінювати свої можливості і результати праці; А.С.Андрущак продемонструвала інноваційні підходи до формування навчально-творчої діяльності школярів на уроках англійської мови.
Під час проведення ділової гри «Інтерактивні технології – технології співпраці», заступник директора з навчально-виховної роботи Р.Д.Долга спрямувала діяльність молодих вчителів на методику ознайомлення та впровадження інтерактивних технологій в роботу.
Практична частина засідання полягала в тому, що вчителі першого року навчання виконували творче завдання, а саме – представляли знайому з дитинства казку, використовуючи можливості предмету, який вони викладають у школі. Вчителі другого року навчання – складали план проведення предметного тижня. Вчителі третього року навчання – представляли власну розробку уроку, методичного матеріалу на районний конкурс «Кращі авторські напрацювання молодих вчителів». Проведено діагностування та анкетування молодих педагогів.

Школа молодого вчителя на Кельменеччині
Школа молодого вчителя на Кельменеччині
Школа молодого вчителя на Кельменеччині
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2020 (89)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше