Інформація
  • Переглядів: 1220
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-02-2012, 20:12
23-02-2012, 20:12

День захисника Вітчизни

Категорія: Навігація / Новини

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни та святим обов’язком кожного громадянина.
День захисника Вітчизни — це всенародне свято, яке є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них.
Це свято в Україні відзначається щороку 23 лютого, починаючи з 1999 року.
Учнівська та студентська молодь Буковини вшановує в цей день і ветеранів Великої Вітчизняної війни, і воїнів-інтернаціоналістів, і військових та майбутніх захисників Вітчизни.
22 лютого на Соборній площі учні старших класів навчальних закладів взяли участь у урочистому мітингу та покладання квітів та вінків до обеліску «Перемога».
«Велика честь, священний обов’язок і почесне право служити Вітчизні, захищати рідну землю, дім, сім’ю надається чоловікам» - ця думка була стержневою у кожному виступі.
У цей день у всіх навчальних закладах проведено уроки мужності, круглі столи, години спілкування, військово-спортивні та конкурсно-розважальні змагання, на які були запрошені колишні воїни-афганці, ветерани війни, праці та військової служби.
Яскраво пройшли конкурси малюнків, фотоматеріалів, вітальних газет. Волонтерські загони відвідали учасників афганської війни, Великої Вітчизняної війни, домівки загиблих.
На базі Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради пройшли військово-спортивні змагання «Майбутній захисник», в якому взяли участь представники обласного військкомату, Інституту післядипломної педагогічної освіти, команди учнів 10-11 класів. У ході змагань команди виборювали право називатися кращими у вправах зі стройової підготовки, силової гімнастики, розбирання та складання автомата Калашникова, захисті від зброї масового ураження із застосуванням протигазу.
Як зазначив головний суддя змагань – представник обласного військкомату підполковник Мовчанюк В.Р. – «подібні заходи сприяють патріотичному вихованню молоді та підвищують авторитет Збройних Сил України, а відтак учасники змагань у майбутньому охоче поповнять лави Української армії».
На базі 300-го окремого механізованого полку організовано проведення Дня відкритих дверей, на якій були запрошені учні навчальних закладів міста та області. Цікаво пройшли зустрічі допризовної молоді з ветеранами Збройних сил України, військовослужбовцями військової частини. Командування частини організувало показ сучасної бойової техніки та зброї, ознайомило з побутом військовослужбовців.

День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше