Інформація
  • Переглядів: 3424
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-02-2011, 12:18
8-02-2011, 12:18

Дорогі вчителі, успіхів та творчих досягнень

Категорія: Навігація / Новини

7 лютого 2011 року в Чернівецькому обласному центрі «Юність Буковини» відбулося урочисте відкриття ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2011».
З вітальними словами до учасників конкурсу звернувся начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Йозефович Бауер, який наголосив, що кожен педагог що піднявся на сцену цього дня вже є переможцем.

Також Михайло Йозефович звернувся до високоповажного журі з проханням бути об’єктивними, справедливими та чесними. «Вчитель має бути оцінений за практичну роботу, тобто за проведений урок», - зауважив головний освітянин області. Закликав директорів шкіл максимально сприяти у проведенні уроку конкурсантами. Начальник Головного управління заявив, що наступного року конкурс буде модернізовано.

Цьогоріч у І турі конкурсу взяли участь 199 учителів краю у п’яти номінаціях: «Початкове навчання», «Історія», «Німецька мова», «Світова література», «Образотворче мистецтво».

За словами головного освітянина області цьогоріч у другому турі конкурсу у кожній номінації представлені учасники майже всіх районів.


Номінація «Початкові класи»
Голова журі – Ксеннікова Лідія Василівна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, голова журі
Учасники:
Стринадко Олеся Іллівна – вчитель початкових класів Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, вчитель вищої категорії, старший вчитель;
Больон Нонна Миколаївна – вчитель початкових класів Новоселицької гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист;
Бейлишина Валентина Василівна – вчитель початкових класів Колінковецького НВК Хотинського району, вчитель вищої категорії, вчитель-методист;
Сливка Алла Іванівна – вчитель початкових класів Новодністровської ЗОШ І ст., вчитель І категорії;
Савчук Валентина Тимофіївна – вчитель початкових класів Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району, вчитель вищої категорії, старший вчитель;
Косован Оксана Корніївна –вчитель початкових класів ЧСПШ І ст. №23 м. Чернівці, вчитель вищої категорії, старший вчитель;
Коман Орися Миколаївна – вчитель початкових класів Яблуницької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району, вчитель вищої категорії, старший вчитель;
Манзюк Марина Георгіївна –вчитель початкових класів Старобросківецького НВК Сторожинецького району, вчитель ІІ категорії;
Озорович Альона Іванівна –вчитель початкових класів Кельменецької ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель вищої категорії;
Піцул Тетяна Михайлівна –вчитель початкових класів Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району, вчитель вищої категорії,;
Вакарашу-Фортуна Олена Віорелівна – вчитель початкових класів Герцаївського ліцею, вчитель І категорії;
Галіцька Антоніна Петрівна –вчитель початкових класів Реваківського ЗНЗ Кіцманського району, вчитель ІІ категорії;
Кушнір Олена Іванівна –вчитель початкових класів Василевської ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району, вчитель вищої категорії.

Номінація «Світова література»
Голова журі – Зварич Ігор Михайлович, декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича, доктор філологічних наук, професор, голова журі
Учасники:
Олару Катерина Миколаївна – вчитель світової літератури Чуньківського НВК Заставнівського району, вчитель І категорії;
Бачук Тетяна Григорівна –вчитель світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №16 м. Чернівців, старший вчитель, вчитель вищої категорії;
Троєцька Марія Олександрівна ¬– вчитель світової літератури Турятського НВК Глибоцького району, вчитель вищої категорії;
Микайло Лариса Георгіївна – вчитель світової літератури Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району, старший вчитель, вчитель вищої категорії;
Мірча Тамара Леонтіївна – вчитель світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Зелена Кельменецького району, старший вчитель, вчитель вищої категорії;
Дідух-Бойчук Тетяна Георгіївна – вчитель світової літератури Новоселицької гімназії, старший вчитель, вчитель вищої категорії;
Коротчук Неля Василівна – вчитель світової літератури Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, вчитель-методист, вчитель вищої категорії;
Савка Віта Миколаївна – вчитель світової літератури Оршовецького НВК Кіцманського району, вчитель вищої категорії;
Скидан Наталія Миколаївна – вчитель світової літератури Мариничівського НВК Путильського району, старший вчитель, вчитель вищої категорії;
Бурденюк Людмила Дмитрівна – вчитель світової літератури Хотинської гімназії, вчитель вищої категорії;
Тарасова Ірина Прокопівна – вчитель світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна Сокирянського району, старший вчитель, вчитель вищої категорії;
Апетрі Олена Георгіївна – вчитель світової літератури Герцаївського ліцею, вчитель-методист, вчитель вищої категорії.

Номінація «Історія»
Голова журі – Добржанський Олександр Володимирович, декан факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, доктор історичних наук, професор, голова журі
Учасники:
Штефанюк Тетяна Петрівна – вчитель історії Замостянської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, спеціаліст ІІ категорії;
Глібочану Тетяна Миколаївна – вчитель історії Годинівського НВК Герцаївського району, спеціаліст вищої категорії;
Юрковська Наталія Сергіївна – вчитель історії Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району, спеціаліст ІІ категорії;
Ганич Дмитро Васильович – вчитель історії Заставнівської гімназії, старший вчитель, спеціаліст вищої категорії;
Зензюк Ірина Михайлівна – вчитель історії Бурдюзької ЗОШ І-ІІ ст. Кельменецького району, вчитель І категорії;
Мегера Іван Васильович – вчитель історії Кіцманської районної гімназії, спеціаліст І категорії;
Парпауц Ауріка Вікторівна – вчитель історії Несвоянської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району, спеціаліст вищої категорії.
Фошка Любов Миколаївна – вчитель історії Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району, спеціаліст ІІ категорії;
Мельник Олена Дмитрівна – вчитель історії Василевської ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району, старший вчитель, спеціаліст вищої категорії;
Мітрік Сергій Мірчович – вчитель історії Нижньо-Петрівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Сторожинецького району, спеціаліст вищої категорії;
Бучача Людмила Вікторівна – вчитель історії Данковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району, спеціаліст І категорії;
Майданик Олена Геннадіївна – вчитель історії ЧМЛ №1 м. Чернівців, вчитель-методист, вчитель вищої категорії;
Янчук Анатолій Васильович – вчитель історії Буковинського ліцею інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, спеціаліст ІІ категорії.

Номінація «Іноземна мова (німецька)»
Голова журі – Кушнерик Володимир Іванович, декан факультету іноземних мов ЧНУ ім. Ю.Федьковича, доктор філологічних наук, професор, голова журі
Учасники:
Нистирюк Руслан Георгійович – вчитель німецької мови Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, вчитель ІІ категорії;
Дудка Віталій Дмитрович – вчитель німецької мови Баламутівського НВК І-ІІІ ст. Заставнівського району, вчитель І категорії;
Пелепяк Наталя Михайлівна – вчитель німецької мови Стрілецькокутського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району, вчитель І категорії;
Перепічка Олена Анатоліївна – вчитель німецької мови Лівинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району, вчитель вищої категорії;
Михайлюк Євдокія Михайлівна – вчитель німецької мови Киселицької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району, вчитель ІІ категорії;
Фисюк Романа Флоріанівна – вчитель німецької мови Чернівецької гімназії №1, вчитель І категорії;
Шулік Олександр Георгійович – вчитель німецької мови Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району, вчитель ІІ категорії;
Кутєйнікова Світлана Геннадіївна – вчитель німецької мови Грубнянського ЗНЗ І-ІІІ ст. Сокирянського району, вчитель вищої категорії;
Білівська Оксана Олександрівна – вчитель німецької мови Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель вищої категорії.

Номінація «Образотворче мистецтво»
Голова журі – Козубовський Дмитро Онуфрійович, директор Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка, заслужений працівник освіти України, голова журі
Учасники:
Олару Олена Георгіївна – вчитель образотворчого мистецтва Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району, вчитель вищої категорії;
Москалюк Майя Михайлівна – вчитель образотворчого мистецтва Давидівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району, спеціаліст, старший вчитель;
Мельничук Катерина Мирославівна – вчитель образотворчого мистецтва Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, вчитель І категорії;
Чимчинська Оксана Іванівна – вчитель образотворчого мистецтва Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району, вчитель І категорії;
Клим Руслана Василівна – вчитель образотворчого мистецтва Путильської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель ІІ категорії;
Мандюк Наталя Модестівна – вчитель образотворчого мистецтва Мамаївської ЗНЗ І-ІІІ ст. №1 Кіцманського району, спеціаліст;
Ласій Анатолій Іванович – вчитель образотворчого мистецтва Бузовської ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району, вчитель І категорії;
Палагнюк Тетяна Іванівна – вчитель образотворчого мистецтва Заставнівської гімназії, вчитель І категорії;
Ланівський Микола Дмитрович – вчитель образотворчого мистецтва Чернівецького ЗНЗ №39, вчитель вищої категорії;
Кукуляк Анжела Георгіївна – вчитель образотворчого мистецтва Магалянської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району, вчитель І категорії;
Калиняк Жанна Сергіївна – вчитель образотворчого мистецтва Колінковецького НВК Хотинського району, вчитель вищої категорії;
Янчак Лариса Василівна – вчитель образотворчого мистецтва Сокирянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель І категорії.

Дорогі вчителі, успіхів та творчих досягненьДорогі вчителі, успіхів та творчих досягненьДорогі вчителі, успіхів та творчих досягненьДорогі вчителі, успіхів та творчих досягненьДорогі вчителі, успіхів та творчих досягненьДорогі вчителі, успіхів та творчих досягненьДорогі вчителі, успіхів та творчих досягненьДорогі вчителі, успіхів та творчих досягненьДорогі вчителі, успіхів та творчих досягненьДорогі вчителі, успіхів та творчих досягненьскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (12)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше