» » » 52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку
Інформація
  • Переглядів: 1623
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-02-2011, 17:46
3-02-2011, 17:46

52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку

Категорія: Навігація / Новини

В урочистій події, що відбулася сьогодні в с. Петрашівка з нагоди довгоочікуваної здачі в експлуатацію нового дошкільного навчального закладу, взяли участь начальник Головного управління освіти та науки обласної державної адміністрації Михайло Бауер, голови районної державної адміністрації Віктор Кришмару та районної ради Іван Чорней, настоятель Банченського Свято-Вознесенського монастиря архімандрит Лонгін, начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Візитів, місцеві жителі.

Проблема необхідності будівництва дошкільного навчального закладу визрівала в місцевій громаді вже давно. Адже до цього часу дошкільнят тут виховували у трьох пристосованих приміщеннях місцевої школи.

Вітаючи громаду з довгоочікуваною подією, головний освітянин області побажав селу і надалі розвиватись, процвітати, з року в рік збільшуючи кількість маленьких мешканців. Він запевнив присутніх, що обласна та місцева влада і надалі намагатимуться допомагати Петрашівській громаді.

Користуючись нагодою, Михайло Бауер вручив Почесну грамоту Міністерства освіти та науки України Марії Мірчівні Ставарат, вчителю математики Петрашівської школи І-ІІІ ст., а грамоти Головного управління освіти та науки облдержадміністрації отримали завідуюча Петрашівського ДНЗ Родіка Дмитрівна Чурчун та вихователь Ніна Михайлівна Бурлу.

Слова щирих привітань та побажань миру, достатку і злагоди, висловив присутнім голова райдержадміністрації Віктор Кришмару, який подякував громаді за згуртованість, небайдужість та активну участь у будівництві садочка. Також місцевих жителів зі святом привітали відомий на всю Україну багатодітний батько, настоятель Банченського Свято-Вознесенського монастиря, уродженець с. Петрашівка герой-України архімандрит Лонгін (Михайло Жар), начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Візитів Петрашівський сільський голова Лілія Олару.

52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівку52 дошкільнят села Петрашівка переселилися у нову домівкускачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (17)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше