Інформація
  • Переглядів: 1349
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-02-2012, 19:31
13-02-2012, 19:31

Інспекція з цивільного захисту

Категорія: Навігація / Новини

З 7 по 10 лютого 2012 року проводилась комплексна інспекторська перевірка з питань цивільного захисту населення та запобігання надзвичайним ситуаціям, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру міста Вижниця та Вижницького району.
У плані передбачалася перевірка відділу освіти райдержадміністрації, закладів освіти району щодо виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України» єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру», стану навчання учнів способів захисту в разі виникнення надзвичайних ситуацій, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій.
Проблема захисту життя та здоров’я дітей має державне значення. Діти – найбільш вразлива та непідготовлена до виживання в умовах надзвичайних ситуацій категорія громадян. Моменти небезпеки особливим чином впливають на психіку дітей, тому саме вони в умовах екстремальних ситуацій особливо гостро відчувають страх, розгубленість, втрату контролю.
Метою перевірки передбачалося перевірити рівень організації і практичної готовності керівного складу, органів управління цивільного захисту(цивільної оборони) закладів освіти до виконання завдань, спрямованих на запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, захист учасників навчально-виховного процесу від їх наслідків, пожежної безпеки, а також надання організаційно-методичної допомоги керівному складу у виконанні покладених на них завдань у сфері цивільного захисту освітніх закладів району.
Перевірка закладів освіти розпочалася з відділу освіти райдержадміністрації, де відповідальним за ведення цивільного захисту є заступник начальника відділу освіти, начальник штабу цивільного захисту Н.М.Додяк.
Документи цивільного захисту відділу освіти відпрацьовані, але, як зауважили члени інспекції, увагу слід звернути на взаємодію відділу освіти з освітніми закладами району у разі виникнення надзвичайної ситуації, у проведенні тренувань щодо евакуації учасників навчально-виховного процесу у небезпечну зону.
Під час перевірки навчальних закладів району комісія відзначає високу якість відпрацьованих документів у Іспаській ЗОШ I-II ст., директор О.П.Гавалешко, Берегометській ЗОШ №2 I-III ст., директор С.В.Чепига, Берегометській ЗОШ №3 I-III ст., директор В.М.Лупу, Берегометській ЗОШ №4 I-III ст., директор Г.І.Федорчук, коледжі прикладного мистецтва, директор Д.ОКозубовський.
Аналізуючи стан справ з цивільного захисту у відділі освіти, де начальник цивільного захисту – начальник відділу освіти Ю.В.Паламарюк, можна з впевненістю сказати, що робота з виконання вимог керівних документів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, розпоряджень Головного управління освіти і науки облдержадміністрації будуть виконуватися та втілюватися у життя, а збереження життя та здоров’я дітей – одне із пріоритетних завдань відділу освіти.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше