» » » «Важливо те, як саме вчитель проводить урок, який у нього підхід до дітей, які інноваційні методи застосовує у роботі»
Інформація
  • Переглядів: 1007
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-02-2012, 19:04
13-02-2012, 19:04

«Важливо те, як саме вчитель проводить урок, який у нього підхід до дітей, які інноваційні методи застосовує у роботі»

Категорія: Навігація / Новини

Підкреслив сьогодні начальник Головного управління освіти і науки на щопонеділковій апаратній нараді.
Михайло Бауер детально проаналізував роботу Головного управління за минулий тиждень: «Ми провели нараду з питань атестації педагогічних працівників та кадрової політики в системі освіти області. Необхідно серйозно попрацювати над питанням курсової перепідготовки педагогів, провести тематичну нараду чи, можливо, вчену раду, на якій детально та аналітично розглянути всі пропозиції щодо організації та функціонування курсової перепідготовки педагогів», - наголосив керівник освітньої галузі краю.
За словами Михайла Йозефовича, слід навести порядок в системі профтехосвіти та в установах обласного підпорядкування: «Я розумію, що ми працюємо напружено та важко, але вам необхідно бути максимально дисциплінованими та добросовісно виконувати свої обов’язки. Ми повинні завжди пам’ятати, що працюємо для дітей та заради них».
«Варто зазначити, що сьогодні відбулося відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».
У процесі проведення фахового конкурсу, особливу увагу необхідно звернути на практичну частину. Адже дуже важливо те, як саме вчитель проводить урок, який у нього підхід до дітей, які інноваційні методи застосовує у роботі
Конкурс повинен мати постійнодіючий характер. Тобто, ми повинні завжди пильно стежити за нашими педагогами та відбирати найталановитіших. У моніторинговому центрі, який знаходиться у процесі створення, необхідно буде сформувати банк даних найбільш кваліфікований, найдосвідченіших вчителів, серед яких матимуть особливе місце і молоді педагоги», - наголосив начальник Головного управління освіти і науки.
У ході апаратної наради директор Буковинської Малої академії наук учнівської молоді Марія Тріска доповідала «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2012 році». Як вона зазначила, конкурс проводився 11 лютого у 33 секціях на факультетах Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича та в Чернівецькому державному медичному університеті. Працювало більше ніж 80 членів журі, які відзначили високий рівень підготовки учасників, цікавий спектр тематики наукових робіт.
«Відповідно до спільного рішення журі та підсумкових протоколів, переможцями визначено 107 учасників. Всього у конкурсі-захисті взяло участь 232 учня зі всіх куточків області», - зазначила Марія Костянтинівна.
На порядку денному також розглядалися питання: «Про стан медичного обслуговування дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах області», доповідала головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи ГУОН ОДА – Е.Г.Дорогова; «Про організацію та проведення 10-12 лютого п.р. обласних олімпіад (з трудового навчання, історії), обласного конкурсу з українознавства, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт», доповідала заступник директора з методичної роботи та моніторингу якості освіти ІППОЧО – Т.С.Богачик ruzeltati-istoriya.doc [46.5 Kb] (cкачувань: 25)infor.-trud..docx [14.32 Kb] (cкачувань: 22)informaciya-pro-pidsumki-provedennya.doc [79 Kb] (cкачувань: 19); «Про роз’яснення нового Закону України «Про державну службу», доповідала головний спеціаліст сектору кадрової роботи та правового забезпечення – М.А.Антонюк.
За результатами наради Михайло Бауер дав доручення відповідальним працівникам апарату.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (40)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше