Error: Incorrect password!
Начальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатах » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Начальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатах
Інформація
  • Переглядів: 1693
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-02-2011, 16:11
2-02-2011, 16:11

Начальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатах

Категорія: Навігація / Новини

Михайло Йозефович Бауер взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу та матеріально-технічне забезпечення в інтернатних закладах області та наголосив, що директори мають відповідати за весь навчально-виховний процес, «варитися у навчальному закладі».

2 лютого 2011 року начальником Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайлом Йозефовичем Бауером було проведено нараду з керівниками підвідомчих установ.

Головний освітянин області заявив, що виникла потреба зібратися на нараду та обговорити нагальні проблеми інтернатних закладів області. На порядку денному було питання щодо забезпечення виконання Закону України від 11.01.2011 №2900-VІ «Про внесення змін до ст. 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» та дотримання вимог при підготовці та подачі звітної документації. З даних питань доповідала заступник начальника групи по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області Людмила Федорівна Русу.

Про підсумки виконання обласного бюджету за 2010 рік, головні завдання щодо виконання бюджету у 2011 році та порядок фінансування закладів освіти обласного підпорядкування доповідала Фрозіка Михайлівна Петихачна, начальник відділу економіки та соціального розвитку Головного управління. Проаналізувавши показники виконання обласного бюджету за 2010 рік, начальник відділу відзначила, що фінансування проводилось в межах затверджених видатків, відповідно до укладених угод про надання послуг з організаціями-постачальниками, накладних та зареєстрованих зобов'язань в Головному управлінні Державного казначейства.

Головним освітянином області було дано доручення активізувати роботу щодо залучення додаткових джерел фінансуваня та укласти угоди з центром зайнятості, а також з закладами професійно-технічної освіти про співпрацю.

Також Михайло Йозефович наголосив на тому, що керівник навчального закладу має сумлінно виконувати свої обов’язки. «Директор школи несе повну відповідальність за організацію харчування дітей в закладі. Окрім того, керівник закладу має здійснювати контроль за використанням цільових коштів».

Лідія Василівна Ксеннікова, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи, звернула увагу присутніх на посилення персональної відповідальності за дотримання законодавства щодо захисту прав дітей, які виховуються у школах-інтернатах області. За словами головного спеціаліста потрібно посилити контроль над роботою вихователя у школах-інтернатах та координувати роботу психолога.

Про результати моніторингу та завдання психологічної служби щодо профілактичної роботи із запобігання ситуацій насилля над дітьми у школах-інтернатах доповіла завідувач науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи інституту післядипломної педагогічної освіти Діана Дорімедонтівна Романовська.
Про попередження дитячого травматизму у навчальних закладах області розповів фахівець з охорони праці Василь Петрович Троцюк.

По завершенню наради начальник Головного управління дав ряд доручень для покращення організації роботи директорів підвідомчих установ.

Завантажити доручення doruchennya-naradu-_-2_02_2011.doc [58 Kb] (cкачувань: 20)


Начальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатахНачальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатахНачальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатахНачальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатахНачальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатахНачальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатахНачальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатахНачальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатахНачальник Головного управління взяв під особистий контроль організацію навчально-виховного процесу в інтернатахскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!