Error: Incorrect password!
Михайло Папієв: Проблему забезпеченості шкільними автобусами в області буде вирішено за два роки » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Михайло Папієв: Проблему забезпеченості шкільними автобусами в області буде вирішено за два роки
Інформація
  • Переглядів: 1590
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-02-2011, 08:04
2-02-2011, 08:04

Михайло Папієв: Проблему забезпеченості шкільними автобусами в області буде вирішено за два роки

Категорія: Навігація / Новини

Крайова виконавча влада взяла на себе зобов’язання протягом 2011-2012 років цілковито задовольнити потребу навчальних закладів краю шкільними автобусами. Про це сьогодні під час спілкування з представниками засобів масової інформації заявив голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв. За словами керівника виконавчої влади краю, сьогодні область загалом потребує 55 автобусів: “Саме в цьому та наступному роках ми плануємо отримати 34 нових автобуси та зробити заміну 21 автобуса з загальної кількості тих, що вже використовуються, і таким чином виконати програму “Шкільний автобус”.

Аби прискорити темпи виконання програми, вже цьогоріч за 1,5 млн. грн., які передбачено виділити з обласного бюджету, заплановано придбати ще 6 автобусів для буковинських школярів. “Позитивна тенденція з ходом виконання програми “Шкільний автобус” минулого та поточного року свідчить про те, що ми здатні виконати поставлене завдання, – сказав глава облдержадміністрації. – Ми поставили перед собою завдання в рамках програми забезпечити область 55 автобусами, і за два роки ми його виконаємо у всіх районах”.

Спілкуючись з журналістами, Михайло Папієв констатував, що нині найменше забезпечені шкільними автобусами гірські райони області – Путильський та Вижницький, а також значної кількості таких автобусів потребують навчальні заклади Глибоцького та Сторожинецького районів. Сьогодні населені пункти, в яких складнощі з доведенням школярів до навчальних закладів є найбільш відчутними, отримали необхідний транспорт – відтепер учні Черешенської загальноосвітньої школи Вижницького району, Горбівської загальноосвітньої школи Герцаївського району та Валякузьминської загальноосвітньої школи Глибоцького району діставатимуться на навчання новенькими автобусами.

“Такий самий підхід у вирішенні питання забезпеченості навчальних закладів області шкільними автобусами буде й надалі, – зауважив Михайло Папієв. – Спочатку автобусами забезпечимо ті школи, де проблема на сьогодні постає найнагальніше, далі транспорт отримають інші навчальні заклади, які його потребують. Паралельно проводитимемо заміну техніки, яка за терміном користування є застарілою”. Керівник крайової виконавчої влади наголосив, що безпека дітей – питання номер один на порядку денному: “Створення безпечних умов для перевезення буковинських школярів – дуже важливе завдання, яке нам сьогодні належить виконати з тим, щоб діти їздили на технічно справних транспортних засобах та мали їх необхідну кількість для того, щоб безпечно та вчасно дістатися до школи, а потім так само безпечно повернутися додому”.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!