Error: Incorrect password!
Робочий візит головного освітянина області » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
Інформація
  • Переглядів: 1557
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-02-2011, 17:05
1-02-2011, 17:05

Робочий візит головного освітянина області

Категорія: Навігація / Новини

1 лютого відбулася зустріч Михайла Йозефовича Бауера з колективом Державного вищого навчального закладу «Чернівецького політехнічного коледжу». Цього ж дня у навчальному закладі було відкрито котельню. За словами головного освітянина області для Чернівецького політехнічного коледжу це знаменна подія, тому що і в гуртожитку, і в навчальному корпусі було прохолодно. Михайло Йозефович наголосив, що майже всі роботи були проведені навчальним закладом за власні кошти та кошти меценатів. «Звичайно, на черзі робота розширення цієї котельні встановлення ще додаткових двох котлів і забезпечення теплом гуртожитку, завершення ремонтних будівель у другому корпусі, який знаходиться на вул. Ю. Федьковича, зокрема, й покрівлі».

Головний освітянин області ознайомився з роботою Чернівецького політехнічного коледжу. Начальник Головного управління говорив про проблеми, які є у закладі, обговорив питання прийому набору дітей. «Я знаю, що тут планові показники виконуються на 100 % і попит шалений. Треба сказати, що навчальний заклад користується досить великою популярністю у буковинців. Для мене важливий стан навчально-матеріальної бази та стан організацій навчально-виховного процесу в цьому закладі», - заявив Михайло Йозефович.

Під час візиту начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації вручив Почесні грамоти Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі, підготовки висококваліфікованих фахівців, працівникам Державного вищого навчального закладу «Чернівецького політехнічного коледжу»:
Чиринюк Галині Іллівні – викладачу зарубіжної літератури;
Воробйовій Емілії Микитівні – завідувачу архітектурно-будівельним відділенням;
Косів Галині Василівні – методисту.
Грамоти Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації отримали:
Олар Галина Миколаївна – викладач математики;
Настащук Галина Федорівна – викладач економічних дисциплін;
Федик Василь Миколайович – заступник директора.

Робочий візит головного освітянина областіРобочий візит головного освітянина областіРобочий візит головного освітянина областіРобочий візит головного освітянина областіРобочий візит головного освітянина областіРобочий візит головного освітянина областіскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!