Error: Incorrect password!
Валякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобуси » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Валякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобуси
Інформація
  • Переглядів: 1891
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-02-2011, 14:37
1-02-2011, 14:37

Валякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобуси

Категорія: Навігація / Новини

1 лютого 2011 голова облдержадміністрації Михайло Миколайович Папієв вручив ключі від трьох нових шкільних автобусів, вартістю 885 тисяч гривень, придбаних за кошти державного бюджету 2010 року. Нові автобуси отримали Черешенська загальноосвітня школа Вижницького району, Горбівська загальноосвітня школа Герцаївського району та Валякузьминська загальноосвітня школа Глибоцького району. Зазначеними транспортними засобами буде забезпечено підвіз до навчальних закладів та додому понад 250 учнів. Це дасть можливість збільшити відсоток охоплення учнів та педагогічних працівників сільських шкіл організованим підвозом.

Михайло Миколайович заявив, що це тільки початок та пообіцяв, що упродовж двох років всі райони отримають ту кількість автобусів, яка їм необхідна.

На цей час парк шкільних автобусів наполовину задовольняє потреби регіону і налічує 58 одиниць. Потреба області в автобусах для сільських шкіл (враховуючи заміну застарілих) складає ще 55 одиниць. Загалом у 2010/2011 навчальному році в області потребує підвозу 8985 учнів сільських шкіл, забезпечені підвезенням 6115 учнів (68%).
Згідно з державною програмою „Шкільний автобус” для забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості, починаючи з 2003 року за рахунок коштів державного бюджету до нашої області вже надійшло 29 транспортних засобів.

Нещодавно нові шкільні автобуси отримали загальноосвітні навчальні заклади Сокирянського (Гвіздівецька ЗОШ) та Глибоцького районів (Турятський НВК).
За словами голови облдержадміністрації реалізація в повному обсязі програми «Шкільний автобус» дасть змогу забезпечити соціальний захист учасників навчально-виховного процесу.

Валякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобусиВалякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобусиВалякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобусиВалякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобусиВалякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобусиВалякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобусиВалякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобусиВалякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобусиВалякузьминська, Горбівська та Черешенська школи отримали нові шкільні автобусискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!