Інформація
  • Переглядів: 1507
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-02-2012, 10:59
7-02-2012, 10:59

Кубок України з лижного туризму

Категорія: Навігація / Новини

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012р. №74 з 2 по 5 лютого 2012 року відбувся Кубок України з лижного туризму. Змагання проходили на території Чернівецької області в лісовому масиві Цецино та на території „Райдуга” с.Верхня Просіка Глибоцького району.
На Кубок прибуло 9 команд з різних областей України: Рівненської, Волинської, Кіровоградської, Сумської та Івано-Франківської. Чернівецька область була представлена командами: Чернівецької обласної федерації спортивного туризму, ОЦТКЕУМ та Глибоцького району „Меридіан”.
На урочистому відкритті Кубку учасників змагань вітали представники федерації спортивного туризму України (ФСТУ): В.А.Соколов – віце-президент Федерації спортивного туризму України, О.В.Колотуха – голова лижної комісії Федерації спортивного туризму України, Л.М.Толстіхін – директор Волинського центру туризму, голова комісії дитячо-юнацького туризму ФСТУ та В.В.Скрипник – президент федерації спортивного туризму в Чернівецькій області. Обов’язки головного судді Кубку виконував директор Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді – А.П.Дудка.
Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та Глибоцький центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді доклали багато зусиль в організації та проведенні Кубку України з лижного туризму. Співробітники цих закладів були задіяні в суддівстві змагань.
До програми змагань входили дистанції ІV-V класу: „Смуга перешкод” (командна) – коротка дистанція (2400 м), що передбачала подолання 8 спортивних етапів (спуск з гальмуванням, підйом по схилу зі страховкою, підйом зігзагом, транспортування потерпілого з виготовленням жорстких нарт тощо). „Лижний маршрут” (командна) – довга дистанція (12000 м), яка полягала у проходженні 10 технічних (похідних) етапів (подолання лавинонебезпечної ділянки схилу, швидкісний спуск, підйом „драбинкою”, тощо). Особисто-командна „Смуга перешкод”, що складалася з 8 етапів – мобільна дистанція 2700 м. (швидкісний спуск, спуск з поворотами, переправа через річку по колоді, траверс схилу на лижах зі страховкою тощо ).
Команди Чернівецької області виступили на належному рівні, в окремих видах були близькі до призів.
На особисто-командній дистанції „Смуга перешкод” – Наталія Шелепюк, учасниця команди ОЦТКЕУМ виборола ІІІ місце.
В загальнокомандному заліку команда Чернівецької ОФСТ зайняла 4 місце.
Організатори змагань зуміли забезпечити якісну організацію дистанцій.

Кубок України з лижного туризму
Кубок України з лижного туризму
Кубок України з лижного туризму
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше