Інформація
  • Переглядів: 4032
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-01-2012, 18:07
31-01-2012, 18:07

«Здоров’я – цінність нашого життя»

Категорія: Навігація / Новини

25 січня 2012 року в Бочковецькому НВК Хотинського району відбувся семінар педагогів-організаторів на тему «Пропагування здорового способу життя як основний напрям превентивного виховання учнів».
Тема семінару є актуальною сьогодні, адже одним із головних завдань школи є виховання здорових дітей, пропагування серед молоді здорового способу життя, пояснення учням згубного впливу шкідливих звичок на їх молодий організм.
Тема семінару була розкрита за допомогою різноманітних видів роботи: урок, виховна година, виховний захід, тренінг.
Представили школу учні 1-9 класу візиткою, якою вони розповіли гостям про історію школи, вчительський та учнівський склад, висловили любов до своєї альма-матері.
Гості мали можливість побувати в етнографічному музеї школи «Берегиня», екскурсію в якому провели учні 7 класу (керівник Л.О.Павловська).
Першим видом роботи, який безпосередньо розкрив тему семінару, була виховна година в 4 класі «В гостях у сонечка, на галявинці здоров’я» (вчитель М.Е.Добинда), на якій учні в ігровій формі говорили на серйозні теми, висловлювали свої думки щодо питання здоров’я, шкідливих звичок.
Далі гості побували на фрагменті уроку основ здоров’я в 7 класі «Хвороби цивілізації ( вчитель С.А.Лучка), на якому, за допомогою пошукового виду роботи, учні знаходили причини і способи подолання хвороб.
Після завершення уроку учасники семінару одразу потрапили на виховний захід «Здоровим бути модно! Здоровим бути класно» (педагог-організатор О.М.Боби), який розпочали дошкільнята НВК, що провели майстер-клас зарядки.
Як відбувається виховання дітей як здорових особистостей в сім'ї, показали учениця 1 класу та її батько.
Учні Бочковецького НВК люблять спорт, і не уявляють своє життя без м’яча, ракетки, і як саме це відбувається, показали учні 5,6,7 класів своїм спортивним танцем.
Наймолодша агітбригада 2 класу «Друзі чистюльки» закликала всіх бути чистенькими і з допомогою учнів 1 та 3 класу затанцювала веселий ритмічний танок.
Про те, що корисно споживати, а що ні,розповіла агітаційна бригада 4 класу «Good life».
Переможниця районного конкурсу агітаційних бригад «Гіпердинамія», в складів учнів 8 та 9 класу, показала всім як потрібно робити зарядку, розповіла про нагальні проблеми людства, пов’язані зі здоров’ям, закликала до здорового способу життя за допомогою танцювальних та пісенних композицій.
Завершили виступ всі учасники свята колективним виконанням пісні «This is my life», якою ще раз і ще раз розповіли про свою позицію щодо здорового способу життя і побажали всім бути здоровими.
На завершення семінару відбувся тренінг «Здоров’я – цінність нашого життя» (практичний психолог Н.А.Молдован) - проведений з педагогами-організаторами, які мали можливість безпосередньо взяти участь в занятті на актуальну тему.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше