» » » Збірні команди Чернівецької області взяли участь у відкритому Кубку Хмельницької області "Північ Хмельниччини"
Інформація
  • Переглядів: 2317
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-01-2011, 10:36
31-01-2011, 10:36

Збірні команди Чернівецької області взяли участь у відкритому Кубку Хмельницької області "Північ Хмельниччини"

Категорія: Навігація / Новини

Відповідно до плану роботи ОЦТКЕУМ та Положення про відкритий Кубок Хмельницької області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях «Північ Хмельниччини» дві команди Чернівецької області (Чернівецького ОЦТКЕУМ) прийняли участь у зазначеному заході з 21 по 23 січня 2011 року. Змагання відбувалися в приміщенні спортивно-тренувальному комплексі МНС України м.Нетішин Хмельницької області.

У змаганнях взяло участь 24 команди (150 учасників), що складалися зі спортсменів Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської та Волинської областей.
Команди області складалися з гуртківців Чернівецького ОЦТКЕУМ (учні Чернівецької ЗОШ № 37 – Озерянська Марина, Березнюк Андрій, Заборонюк Роман, Ткачук Павло), гуртківців Сторожинецького ЦДЮТ (Фештрига Євген, Мангер Валентин) та гуртківців Глибоцького ЦТКСЕУМ (Попов Дмитро, Шелеп’юк Наталія) під керівництвом методиста ОЦТКЕУМ – Кіс А.В. та заввділом спортивно-туристської та організаційно-масової роботи Глибоцького ЦТКСЕУМ – Сандула Д.В. Тренером команд був керівник гуртків Сторожинецького ЦДЮТ – Кіс О.В.

До програми змагань входили дистанції ІІ-ІІІ класу: „Смуга перешкод” (особисто-командна) та «Смуга перешкод» (зв’язки).

Команда Чернівецької області виступила на належному рівні, провела тренувальний збір, здобула досвід.

За підсумками особисто-командної дистанції в загальному заліку серед дівчат учасниця команди Чернівецького ОЦТКЕУМ – Озерянська Марина здобула почесне ІІІ місце, за що була нагороджена грамотою Федерації спортивного туризму в Хмельницькій області та цінним призом.

Збірні команди  Чернівецької області взяли участь у відкритому Кубку Хмельницької області "Північ Хмельниччини"Збірні команди  Чернівецької області взяли участь у відкритому Кубку Хмельницької області "Північ Хмельниччини"Збірні команди  Чернівецької області взяли участь у відкритому Кубку Хмельницької області "Північ Хмельниччини"


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше