Інформація
  • Переглядів: 3464
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-01-2012, 12:30
30-01-2012, 12:30

Наказ ГУОН ОДА від 27.01.2012р. № 51

Категорія: Новини / Завершення навчального року / Накази

Про роботу навчальних закладів області
в умовах низьких температур


На виконання наказу Міністерства освіти і науки молоді та спорту України від 27.01.2012 № 81 "Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур", з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців дошкільних і позашкільних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад штабу щодо діяльності навчальних закладів області в умовах низьких температур, що додається.

2. Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Глибоцької, Кельменецької, Сторожинецької райдержадміністрацій, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, керівникам дошкільних, загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області незалежно від форм власності і підпорядкування:
2.1 Створити і затвердити наказом оперативні штаби (під головуванням заступника керівника) щодо діяльності навчальних закладів в умовах низьких температур і забезпечити цілодобове чергування.
2.2 При зниженні температури повітря до мінус 20 градусів Цельсія призупиняти навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах.
2.3 Приймати рішення про призупинення навчально-виховного процесу в професійно-технічних, позашкільних і вищих навчальних закладах при зниженні температури повітря до мінус 20 градусів Цельсія.
2.4 Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних і позашкільних, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.
2.5 Забезпечити проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах, гуртожитках і установах освіти.
2.6 Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками навчальних закладів, звернувши особливу увагу на правила безпечної роботи котелень, безпечного користування обігрівальними приладами тощо.
2.7 Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу, а також практики студентів.
2.8 Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних та інтернатних закладах для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
2.9 Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з батьками, зокрема у разі необхідності призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах.
2.10 У разі призупинення навчально-виховного процесу організувати проведення навчання з використанням дистанційних (індивідуальних) форм навчання, інтерактивних засобів.

3. Покласти персональну відповідальність на керівників навчальних закладів за дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів, експлуатацію шкільних автобусів тощо.

4. Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Глибоцької, Кельменецької, Сторожинецької райдержадміністрацій, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, керівникам навчальних закладів обласного підпорядкування невідкладно інформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації про надзвичайні випадки у закладах, де постійно перебувають діти, учнівська та студентська молодь.

5. Керівнику Штабу (Тарангул Л.М.) забезпечити оперативне висвітлення на офіційному веб-сайті Головного управління інформації щодо функціонування навчальних закладів в умовах низьких температур.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.Начальник Головного управління М.Бауер


Додаток: nakaz_51.doc [67 Kb] (cкачувань: 265)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше