» » » ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів
Інформація
  • Переглядів: 1042
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-01-2012, 12:15
28-01-2012, 12:15

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін

Продовжується ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Сьогодні, 28 січня 2012 року, у Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №6 розпочала роботу олімпіада з фізики, яка проходить у 2 етапи: першого дня учасники проходять тестування та письмово роз’вязують задачі, другого – беруть участь у демонстраційному та експерементальному турах.
Привітав школярів і провів інструктаж з учасниками та відповідальними працівниками Григорій Іванович Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Даючи відповіді на запитання, які виникали під час інструктажу, Григорій Іванович наголосив: «Цьогоріч Головним управлінням освіти та Інститутом зроблено все можливе, щоб досягнути основної мети – прозорості в проведенні та оцінюванні олімпіад».
На олімпіаду з фізики з’явилося 100 учнів 8-11 класів із 107 зареєстрованих.
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметівскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше