Інформація
  • Переглядів: 1183
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-01-2012, 19:07
23-01-2012, 19:07

Акція до Дня збереження біорізноманіття

Категорія: Навігація / Новини

Свідченням належної взаємодії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецький області стала акція до Дня збереження біорізноманіття.
На виконання спільного наказу двох 21 січня 2012 року було організовано тематичну екскурсію для переможців обласного учнівського екологічного конгресу «Живи, Земле».
До участі в екскурсії були запрошені діти-переможці зі всіх районів Буковини. 25 школярів у супроводі представників КЗ ЧОЦЕНТУМ Л.О.Задобрівської, І.Є.Мельник, державного управлыння охорони навколишнього природного середовища в Чернівецький області - О.В.Лелюк, вирушили до села Зеленів Кіцманського району.
Надзвичайно цікаву пізнавальну екскурсію в музеї природи національного парку «Вижницький» провела пані Людмила Вакарюк. Під час екскурсії діти прослухали інформацію про історію створення цього музею. Особливо вразила розповідь про те, як учням разом з вчителем вдалось знайти кістки мамонта, який пролежав в землі 11-13 тисяч років.
Засновник музею, знаний Буковинський сподвижник Іван Федорович Вакарюк завжди наголошував, що наше життя і здоров’я залежать від екологічного середовища, в якому ми проживаємо. Усе в природі треба берегти…
Наступним пунктом маршруту було село Чортория Кіцманського району, знане далеко за межами краю завдяки всесвітньо-відомому українському митцю – Івану Миколайчуку.
Екскурсію по садибі-музею І.Миколайчука провів племінник світоча українського поетичного кіно – Михайло Григорович Грицюк. Школярам було цікаво дізнатися про дитячі і юнацькі роки Івана Миколайчука, про його любов до рідної землі, про його пошанування в усьому світі.
Ще одне місце в Чорториї зазвичай є дуже привабливим для відвідувачів. Це описане багатьма журналістами «Лебедине» озеро.
Зі слів мешканців села Чортория Кіцманського району, лебеді оселилися на їх озері більш ніж 20 років тому. Що спонукало їх до цього, чи кліматичні зміни, чи теплі джерела, чи кормова база – не відомо. Ясно інше – Чорторийське озеро, людська гостинність і турбота сподобались цій вишуканій птиці. Природоохоронний проект «Лебідь», ініційований КЗ ЧОЦЕНТУМ, знайшов своє продовження і цього року. Неодноразово вихованці і педколектив Центру підгодовували білокрилих красенів, тому і зараз учасники акції заздалегідь підготувались до зустрічі з лебедями, привезли з собою зерна пшениці та кукурудзи, черствий білий хліб. Учні і дорослі довго милувались красою лебедів, зробили багато фотографій.
Цікаво та корисно проведений час був увінчаний відвідинами Свято-Аннинського жіночого монастиря на Анниній горі, що у Вижницькому районі під містом Вашківці.
Процес формування гармонійної особистості має свої складові. Обов’язковими складовими такого процесу є екологічна освіта, духовність, вивчення рідного краю. Саме таким цілям був присвячений захід – акція до Дня збереження біорізноманіття, який безперечно досяг свого результату.
Учасники акції переконані, що співпраця двох управлінь суттєво впливає на виховання в учнів морально-етичного ставлення до навколишнього природного середовища.

Акція до Дня збереження біорізноманіття
Акція до Дня збереження біорізноманіття
Акція до Дня збереження біорізноманіття
Акція до Дня збереження біорізноманіття
Акція до Дня збереження біорізноманіття
Акція до Дня збереження біорізноманіття
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (77)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше