Error: Incorrect password!
Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків
Інформація
  • Переглядів: 1704
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-01-2012, 10:54
23-01-2012, 10:54

Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків

Категорія: Навігація / Новини

26 грудня 2011року в ОЦ НТТУМ відбулося Новорічне свято для вихованців гуртків - “Новорічна феєрія”. У заході прийняли участь понад 80 учасників. Програма розпочалася привітанням Діда Мороза та Снігуроньки. Під час свята були проведені різноманітні конкурси, вікторини.
Всі учасники свята отримали подарунки від Діда Мороза.
28 грудня 2011р. проведено Фестиваль мистецтв “Різдвяні зустрічі”. Фестиваль відбувся у вигляді презентацій новорічних композицій вихованців гуртків “Кераміка”, “Моделювання одягу” та “Технічний дизайн”. У заході прийняли участь 32 учасники.
27 грудня 2011року проведено обласні відкриті змагання з трасового автомоделювання. В змаганнях прийняли участь 5 команд (20 учасників) з позашкільних закладів м. Чернівців.
В програму змагань входили змагання у чотирьох класах моделей “Ретро”, “G-33”, “Вантажівка”, “ES-стандарт”.
Команда вихованців гуртків автотрасового моделювання Чернівецького ОЦ НТТУМ зайняла І командне місце.
Турнір знавців ігрових комп’ютерних програм відбувся між вихованцями гуртків інформаційних технологій 29 грудня 2011р., в турнірі прийняли участь 30 учасників.
Комп’ютерні ігри – це не тільки розвага і приємне проведення часу, це і навчання, пізнавання світу і навколишнього середовища, співпраця з іншими людьми та інноваційне мислення, які є важливими в інформаційному суспільстві.
10 січня 2012р. на базі Чернівецького ОЦ НТТУМ відбулася обласна конференція фіналістів обласних конкурсів “Космічні фантазії” та “Мирний космос”. В заході прийняли участь 15переможців в секції “Літературні твори”, та 10 переможців конкурсу “Мирний космос” з Кіцманського, Новоселицького, Сокирянського, Сторожинецького, Хотинського ,Кельменецького районів.
Учасники презентували свої роботи та давали обґрунтовані відповіді на запитання журі.
За підсумками роботи журі переможці конференції були нагородженні Дипломами Чернівецького ОЦ НТТУМ.
12 січня 2012 року проведено обласні змагання з радіоелектронного конструювання та обласний конкурс юних винахідників та раціоналізаторів серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
В обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання взяли участь 28 учасників – вихованці гуртків радіоелектронного конструювання, радіотехнічних гуртків та гуртків юних фізиків Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, клубу юних техніків “Кварц”, команди позашкільних навчальних закладів Кіцманського, Кельменецького. Сторожинецького, Герцаївського, Глибоцького, Сокирянського, Хотинського районів.
За підсумками роботи журі обласного конкурсу юних винахідників та раціоналізаторів призерів нагороджено дипломами Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді:
за І місце – Лангера Миколу, вихованця гуртка “Юний конструктор” Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
За підсумками роботи журі обласних змагань з радіоелектронного конструювання призерів нагороджено дипломами Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді:
- серед учасників молодшого віку (до 15 років):
за І місце – Русу Дмитра, вихованця гуртка “Юний фізик” Герцаївського будинку творчості дітей та юнацтва.
серед учасників старшого віку (старше 15 років):
за І місце – Мельника Дмитра, вихованця гуртка радіотехнічного конструювання Хотинського будинку школяра та учнівської молоді.
Переможці обласних змагань з радіоелектронного конструювання та обласного конкурсу юних винахідників та раціоналізаторів приймуть участь у Всеукраїнському конкурсі-змаганні з радіоелектронного конструювання (7-9 лютого 2012р., м.Київ) та у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок (21-24 лютого 2012р., м.Київ).
5 січня 2012 року на базі Чернівецького ОЦ НТТУМ відбулися традиційні зимові змагання картингістів. В змаганнях прийняло участь 20 вихованців. Зимові змагання з картингу проводилися на площадці Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді в трьох вікових групах. Юні картингісти змагалися в кращому фігурному водінні карту. Учасникам необхідно було виконати 5 фігур за найменший проміжок часу. Перемоги вибороли:
- Старша вікова група - (І місце - Пономар Сергій, ІІ місце – Лелик Максим, ІІІ –місце Мельник Сергій);
- Середня вікова група – до 16 років (І місце - Ільїн Віктор, ІІ місце – Худик Олександр, ІІІ місце – Подару Дмитро);
- Молодша вікова група – перший рік навчання в гуртку (І місце - Гринчук Дмитро, ІІ місце – Покорний Остап, ІІІ місце - Пазюк Вадим)
В актовій залі Чернівецького ОЦ НТТУМ з 26.12.2011р. до 15.01.2012року проводилася виставка фоторобіт вихованців фотогуртків ОЦ НТТУМ “Зимова казка”. На виставці були представлені фотографії з зимовими пейзажами Буковини, жанрові та портретні фотороботи на новорічну тематику. Виставку відвідали колективи гуртків Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та гуртківці ОЦ НТТУМ (40 учасників).

Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків
Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків
Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків
Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків
Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків
Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків
Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків
Організація дозвілля під час зимових канікул обласним центром техніків
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!