» » » Звіт про проведення спортивно-масових заходів Чернівецької обласної ДЮСШ присвячених Новорічним та Різдвяним святам
Інформація
  • Переглядів: 3065
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-01-2012, 15:58
17-01-2012, 15:58

Звіт про проведення спортивно-масових заходів Чернівецької обласної ДЮСШ присвячених Новорічним та Різдвяним святам

Категорія: Навігація / Новини

На виконання плану спортивно-масових заходів ЧОДЮСШ до Новорічних та Різдвяних свят, з метою організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, формування інтересу до занять спортом, виявлення обдарованих і перспективних учнів-спортсменів в період з 11 грудня 2011р. по 12 січня 2012 року Чернівецькою обласною ДЮСШ проведено ряд святкових спортивно-масових заходів:
11 грудня відбулася першість ЧОДЮСШ з вільної боротьби серед груп початкової підготовки з виконанням спеціальних вправ та технічних дій, присвячена Дню Святого Миколая. В змаганнях взяли участь 39 наймолодших вихованців відділення вільної боротьби - у 10-ти вагових категоріях змагалися юні борці 2004-2006 років народження.
Переможцями стали: Андрій Дубовецький, Іван Єрмаков, Максим Лучак, Роман Пацурківський, Владислав Малафеєв, Едуард Ісламгалієв, Вадим Гаврильчук, Олександр Поліщук, Євген Волощук, Іван Халус, Павло Стасюк.
Переможці та призери змагань були нагородження дипломами відповідних ступенів, а всі учасники — пам'ятними медалями.
17 грудня відбулася першість ЧОДЮСШ з волейболу серед груп початкової підготовки, присвячена Дню Святого Миколая. Змагання проводились серед дівчат двох вікових груп: 1999-2000р.н. та 2001-2002р.н. і молодше. Всього змагалося 58 учасниць. В старшій віковій групі І місце посіла команда тренера-викладача Л.І.Накоскіної, серед наймолодших учасниць перемогли вихованки тренера-викладача Т.О.Голосової. Всі учасниці змагань були нагородженні дипломами відповідних ступенів та призами.
З 16 по 18 грудня в Чернівецькій обласній ДЮСШ відбувся міжобласний турнір з вільної боротьби, присвячений ветеранам боротьби Буковини до Дня Святого Миколая. В змаганнях взяли участь представники міст Івано-Франківська, Коломиї, Городенки, Калуша, Бурштина, Снятина, Стрия, Ямполя, Заставни, Вижниці, Новоселиці, Хотина, Кельменців, КДЮСШ м.Чернівців, ДЮСШ № 1 м.Чернівців та Чернівецької обласної ДЮСШ, всього 169 учасників.
Протягом двох днів на борцівському килимі тривали напружені сутички.
Серед юнаків 1995-1997р.н. Переможцями змагань стали:
46 кг. - Руслан Мойсов (Кельменецька ДЮСШ)
50 кг. - Сергій Наритник (Бурштин)
54 кг. - Іван Білейчук (Джурів)
58 кг. - Дмитро Луків (ЧОДЮСШ)
63 кг. – Петро Бойко (Стрий)
69 кг. - Вадим Скрипник (ЧОДЮСШ)
76 кг. - Вадим Ребенчук (ЧОДЮСШ)
85 кг. - Богдан Тока (Івано-Франківськ)
100 кг. - Іван Снігур (ЧОДЮСШ)
У молодшій віковій групі серед юнаків 1998-2000р.н. перемогу здобули:
32 кг. - Джелеб Андрій (Джурів)
35 кг. - Блясецький Валентин (Джурів)
38 кг. - Храб Михайло (ЧОДЮСШ)
42 кг. - Горбоконь Святослав (Ямпіль)
Серед дівчат перемогли:
49 кг. - Палагнюк Діана (Заставнівська ДЮСШ)
52 кг. - Цимбаліст Юлія (Калуш)
56 кг. - Корнійчук Ліля (Городенка)
60 кг. - Гогоман Ізабелла (Новоселицька ДЮСШ
65 кг. - Перчула Світлана (ДЮСШ № 1)
Переможці змагань були нагороджені медалями та кубками обласного управління КФВС МОН України та дипломами Чернівецької обласної ДЮСШ. Призери змагань — дипломами та медалями відповідних ступенів.
З 21 по 26 грудня на відділенні тенісу проводились змагання з загальної та спеціальної фізичної підготовки серед учнів навчальних груп. Взяли участь 92 учасника. Найкращі результати показали:
Серед учнів початкової підготовки І року навчання — Салагор Олександра та Фонарюк Іван;
Серед учнів початкової підготовки більше року навчання — Іванченко Анастасія та Коновчук Вадим;
Серед учнів попередньої базової підготовки — Жуфяк Марина та Мікадзе Олег.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами ЧОДЮСШ відповідних ступенів та новорічними подарунками від батьківського комітету відділення.
З 22 по 23 грудня відбулися змагання з художньої гімнастики серед груп початкової підготовки. В змаганнях взяло участь 67 учасниць. В кожній навчальній групі були визначені переможниці та призерки змагань. Всі учасниці нагороджені дипломами ЧОДЮСШ.
24 грудня відбулося новорічне свято для наймолодших учениць відділення художньої гімнастики. Дорогими гостями на святі були Дід Мороз і Снігуронька. В заході взяли участь 120 юних гімнасток. На роль Діда Мороза було запрошено заслуженого артиста України — актора Чернівецького музично-драматичного театру ім.О.Кобилянської Братко Богдана Мартиновича, а чарівною Снігуронькою була тренер-викладач відділення — Оксана Корінець. Всі діти отримали від Діда Мороза солодки подарунки.
- 25 грудня в Чернівецькій обласній ДЮСШ відбулася відкрита першість з вільної боротьби, присвячена Новорічним та Різдвяним святам. В змаганнях взяли участь 109 юних спортсменів з Чернівецької обласної ДЮСШ, Заставнівської, Новоселицької, Хотинської дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Вижницької ДЮСШ “Колос”, КДЮСШ м.Чернівців, ДЮСШ № 1 м.Чернівців та борцівського клубу «Чемпіон» м.Чернівців.
В особистій першості змагалися юнаки та дівчат 1998-2000 та 2001-2003 років народження у 18 вагових категоріях.
Переможцями змагань у своїх вагових категоріях стали:
серед юнаків:
у віковій групі 1998-2000р.н.
42 кг. - Хортюк Сергій (Заставнівська ДЮСШ)
47 кг. - Войцеховський Володимир (ЧОДЮСШ)
50 кг. - Гавриленко Влад (КДЮСШ м.Чернівців)
54 кг. - Товарницький Влад ( КДЮСШ м.Чернівців)
58 кг. - Кіореску Павло (Новоселицька ДЮСШ)
63 кг. - Боднар Дмитро (ЧОДЮСШ)
69 кг. - Кіореску Дмитро (Новоселицька ДЮСШ)
76 кг. - Охотник Олег (ДЮСШ № 1 м.Чернівців)
85 кг. - Даскалюк Леонід (Новоселицька ДЮСШ)
у віковій групі 2001-2003р.н.
23 кг. - Купровський Василь (ЧОДЮСШ)
26 кг. - Баланішко Едуард (ЧОДЮСШ)
29 кг. - Брольо Едуард (ЧОДЮСШ)
32 кг. - Луцак Дмитро (ЧОДЮСШ)
35 кг. - Козловський Артур (ДЮСШ № 1 м.Чернівців)
38 кг. - Кирилюк Вадим (ЧОДЮСШ)
серед дівчат:
30 кг. -Винник Марія (ЧОДЮСШ)
33 кг. - Винник Соломія (ЧОДЮСШ)
38 кг. - Бабій Марія (Заставнівська ДЮСШ)
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами відповідних ступенів та медалями Чернівецької обласної ДЮСШ.
- з 27 по 28 грудня в Чернівецькій обласній ДЮСШ проведено відкриту першість серед груп попередньої базової підготовки з художньої гімнастики “Призи Діда Мороза”. В змаганнях взяли участь 64 вихованки Чернівецької обласної школи. В особистій першості переможцями та призерками змагань стали:
за програмою Майстрів спорту України:
І м. - Мотреску Анастасія
ІІ м. - Левицька Анастасія
ІІІ м. - Протасова Ольга
за програмою Кандидатів в майстри спорту:
І м. - Факас Юлія
ІІ м. - Лахман Юлія
ІІІ м. - Половинська Ангеліна
Всі учасниці змагань отримали від Діда Мороза солодкі подарунки. Переможці та призерки змагань були нагороджені грамотами відповідних ступенів.
29 грудня відбулася першість Чернівецької обласної ДЮСШ з волейболу серед дівчат 1995 р.н. і молодше. В змаганнях взяли участь 40 учениць груп попередньої базової підготовки. Перемогу отримали вихованки тренера-викладача Накоскіної Л.І. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами ЧОДЮСШ відповідних ступенів.
11 січня 2012р. проведено першість Чернівецької обласної ДЮСШ з волейболу серед дівчат 1999-2000р.н. В змаганнях взяли участь 30 юних волейболісток. Перше місце посіла команда “Марс” тренера-викладача Накоскіної Л.І.
З 9 по 12 січня 2012 р. в ігровому залі Чернівецької обласної ДЮСШ відбувся Всеукраїнський юнацький рейтинговий турнір з тенісу на призи “Зимових канікул”. В змаганнях взяли участь 38 юних спортсменів з Ужгорода, Івано-Франківська, Коломиї, Львова, Хмельницького та Чернівецької обласної ДЮСШ. У вісімку кращих тенісистів турніру ввійшли 3 учня ЧОДЮСШ, а вихованка тренера-викладача Вілігорської Н.О. Заболотна Марія стала переможницею турніру.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Чернівецької обласної ДЮСШ; кубками, медалями та солодкими подарунками від батьківського комітету відділення тенісу ЧОДЮСШ.
Всього спортивно-масовими заходами до Новорічних та Різдвяних свят було охоплено 826 учнів-спортсменів. скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше