» » » «Ми йдемо на відкритий діалог з учасниками олімпіад» - Михайло Бауер
Інформація
  • Переглядів: 1469
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-01-2012, 14:29
17-01-2012, 14:29

«Ми йдемо на відкритий діалог з учасниками олімпіад» - Михайло Бауер

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін

Сьогодні, за участі начальника Головного управління освіти і науки, відбулася зустріч з головами журі на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
«Я неодноразово зазначав, що нам необхідно з процесу проведення олімпіад виключити суб’єктивний фактор. Особливо від вас, голів журі, я очікую об’єктивності, справедливості та чесності в оцінюванні олімпіадних робіт. Я вас застерігаю, що буде чимало скарг та невдоволення з боку тих чи інших осіб, адже ваше рішення в оцінці є остаточним.
Хочу зауважити, що Головне управління довіряє вам та підтримує, ви несете повну відповідальність за оцінювання, тому повинні розуміти всю важливість своєї участі», - підкреслив головний освітянин краю.
За словами Михайла Йозефовича, Головним управлінням освіти і науки розроблено алгоритм проведення олімпіад дорожні карти з усіх предметів. До речі, цього року збільшилась і кількість варіантів олімпіадних завдань.
«Я прийняв рішення, що з кожного предмету буде розроблятися по 20 варіантів завдань, крім хімії, враховуючи певну специфіку даного предмету. Напередодні тієї чи іншої олімпіади, один із варіантів, який і буде конкурсним, обиратиму особисто я. Це забезпечить беззаперечну секретність і зменшить кількість порушень.
Взагалі, варто підкреслити, що ні я, ні жоден з моїх працівників не маємо права втручатися в процес перевірки та оцінювання олімпіад них робіт. Якщо я дізнаюся, що хтось зловживає своїми повноваженнями під час проведення учнівських олімпіад – на наступний день ця людина буде звільнена з роботи.
Хочу закцентувати вашу увагу і на тому, що цього року наша область перша в Україні провела інтернет-олімпіади. На мій погляд, це досить позитивна форма роботи, це ще одна можливість для дітей проявити свої знання.
В інтернет-олімпіадах з базових дисциплін взяло участь 840 дітей, 191 – стали переможцями і візьмуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад», - наголосив начальник Головного управління освіти і науки.
Як повідомив Михайло Йозефович, цього року робота щодо організації проведення олімпіад розділена на дві складові частини: робота організаційного комітету з 8.00 до 20.00 та робота журі з 13.00 до 20.00.Згідно з розробленими дорожніми картами проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад визначено алгоритм проведення олімпіад:
Реєстрацію учасників кожної олімпіади буде розпочато о 8.00.
Відкриття олімпіад та інструктаж щодо їх проведення – з 9.00 до 9.30.
Перша частина олімпіад – тестова триватиме з 10.00 до 11.00, після чого – перерва на 30 хвилин.
Друга частина олімпіад – написання розгорнутих відповідей на поставлені запитання та творчі роботи триватиме з 11.30 до 14.30.
Журі розпочне підготовку критеріїв оцінювання робіт з 13.00.
До 15.00 голова журі подає всі розв’язки завдань (з точних дисциплін) та критерії оцінювання (з суспільно-гуманітарних дисциплін) секретарю.
О 15.10 всі розв’язки та алгоритми відповідей секретар журі розміщує на сайтах Головного управління освіти і науки та Інституту післядипломної педагогічної освіти.
З 14.30 до 15.00 голова оргкомітету шифрує роботи та передає їх голові журі.
З 15.00 до 19.00 –журі перевіряє роботи учасників олімпіади, після завершення перевірки голова журі передає роботи голові оргкомітету.
19.00 – розшифрування робіт головою оргкомітету. Заповнення протоколів результатів.
До 20.00 того ж дня, коли відбувається олімпіада, – розміщення результатів на сайтах ГУОН та ІППОЧО відповідальним працівником.
На наступний день учасники олімпіад матимуть змогу, в разі незгоди з попередніми результатами, подати апеляційну заяву з 9.00 до 10.00.
Засідання апеляційних комісій з кожного предмета триватиме три години, на якому обов’язкова присутність голови журі.
Розроблено алгоритм проведення олімпіад, які проходитимуть у два та три тури. Зокрема, з біології, хімії, фізики, окрім зазначених турів буде експериментальний тур, який проводитиметься на базі факультетів ЧНУ ім.Ю.Федьковича.
З іноземних мов (англійська, німецька, французька) олімпіада проходитиме у три тури: І тур – виконання тестових завдань, ІІ тур – творча письмова робота, ІІІ тур – усне мовлення.
«Під час олімпіади буде присутній консультант, а також – з усіх предметів обов’язково повинні бути присутні професійні, фахові перекладачі на мови національних спільнот. Адже, якщо дитина хоче писати роботу рідною мовою – ми маємо задовольнити її бажання», - відзначив керівник освітньої галузі краю.
Голови журі висловили думки, побажання щодо проведення учнівських олімпіад.
Також багато часу було приділено стану справ в Буковинській Малій академії наук учнівської молоді та захисту наукових робіт.

«Ми йдемо на відкритий діалог з учасниками олімпіад» - Михайло Бауер
«Ми йдемо на відкритий діалог з учасниками олімпіад» - Михайло Бауер
«Ми йдемо на відкритий діалог з учасниками олімпіад» - Михайло Бауер
«Ми йдемо на відкритий діалог з учасниками олімпіад» - Михайло Бауер
«Ми йдемо на відкритий діалог з учасниками олімпіад» - Михайло Бауер
«Ми йдемо на відкритий діалог з учасниками олімпіад» - Михайло Бауер
«Ми йдемо на відкритий діалог з учасниками олімпіад» - Михайло Бауер
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше