» » » Обласна конференція учнів-переможців обласних конкурсів «Космічні фантазії» та «Мирний космос»
Інформація
  • Переглядів: 3430
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-01-2012, 17:35
16-01-2012, 17:35

Обласна конференція учнів-переможців обласних конкурсів «Космічні фантазії» та «Мирний космос»

Категорія: Навігація / Новини

Чернівці не тільки гарне європейське містечко, а й відомий у колишньому Радянському Союзі науковий центр з багатьма вченими, які займалися космічною проблематикою. Але і сьогодні нам не бракує підлітків, які цікавляться космічними дослідженнями. Саме з метою залучення молоді до аерокосмічних досліджень, набуття нових знань в галузі авіації і космонавтики, дослідження формувань уявлень людства про Всесвіт, про можливість існування позаземних цивілізацій і проводяться обласні конкурси «Космічні фантазії» та «Мирний космос».
Відповідно до плану роботи Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на зимові канікули, 10 січня 2012р проведена обласна конференція учнів-переможців обласних конкурсів «Космічні фантазії» (секція «Літературні твори») та «Мирний космос».
У конференції взяло участь 15 переможців обласного конкурсу «Космічні фантазії» та 10 фіналістів обласного конкурсу «Мирний космос» - учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів Сторожинецького, Кельменецького, Хотинського, Глибоцького, Новоселицького, Кіцманського, Сокирянського, Сторожинецького, Путильського районів та м. Чернівців.
Учасники конференції розглянули питання космічної тематики в таких секціях:
- Космічна біологія та медицина;
- Ракетно-космічна техніка;
- Астрономія;
- Людина. Земля. Всесвіт;
- Історія розвитку космонавтики.
Юні дослідники обмінювалися інформацією про уявлення людства про Всесвіт, розвиток космонавтики, зокрема вітчизняної, про перших космонавтів, про місце України серед провідних космічних держав, про астрономічні обсерваторії України, навіть презентували власні проекти космічного корабля.
Голова журі конференції Віталій Яценко, директор музею авіації і космонавтики клубу юних техніків «Кварц», давав змогу учасникам глибоко зануритися у знання про Космос, пригадати закони фізики, хімії. Дискусія учасників конференції збагачувала їх новими знаннями та відкриттями у галузі досліджень космосу.
А в конкурсі «Космічні фантазії» учасники мали змогу продекламувати авторські вірші, оповідання та казки про космос.
За підсумками роботи журі обласної учнівської конференції переможці у номінаціях нагороджені Дипломами Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відповідних ступенів.
Роботи переможців рекомендовано направити для участі у Всеукраїнському етапі конкурсів «Космічні фантазії» та «Мирний космос», який щороку проводить Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» в м. Києві.
Варто відзначити, що переможці обласних та Всеукраїнського етапів цих конкурсів протягом 10-ти останніх років нагороджуються путівками до МДЦ «Артек» у профільну аерокосмічну зміну та, навіть, мали можливість відвідати Зоряне містечко у м.Москва.

Обласна конференція учнів-переможців обласних конкурсів «Космічні фантазії» та «Мирний космос»
Обласна конференція учнів-переможців обласних конкурсів «Космічні фантазії» та «Мирний космос»
Обласна конференція учнів-переможців обласних конкурсів «Космічні фантазії» та «Мирний космос»
Обласна конференція учнів-переможців обласних конкурсів «Космічні фантазії» та «Мирний космос»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше