Інформація
  • Переглядів: 1119
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-01-2012, 20:00
12-01-2012, 20:00

Відбулася спільна обласна нарада

Категорія: Навігація / Новини

12 січня 2012 року, на базі гуртожитку Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу, відбулася спільна обласна нарада Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації та відділення кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернівецькій області із заступниками директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів. На нараді розглядалося питання стану злочинності та правопорушень серед учнівської молоді ПТНЗ за 2011 рік.
Відкрив нараду заступник начальника Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації А.Ф. Швець. У своєму виступі Анатолій Федорович окреслив основні напрямки роботи професійно-технічних навчальних закладів у 2012 році, серед яких визначені рівний доступ до якісної освіти, соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема захист їх майнових прав, працевлаштування випускників, особливо з числа дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, правовиховна робота. Зупинився Анатолій Швець на важливості профілактичної правоосвітньої роботи, співпраці з батьками, відділеннями кримінальної міліції, соціальними службами.
Начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернівецькій області М.М.Басараб проаналізував стан злочинності і правопорушень в області за 2011 рік, зокрема серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Звернув увагу на тенденцію зменшення (7%) злочинів серед неповнолітніх по області. Йшлося про зменшення (-40%) злочинності і у професійно-технічних навчальних закладах у порівнянні з 2010 роком. У 2011 році учнями ПТНЗ скоєно 9 злочинів проти 13 за 2010 рік. Найбільша кількість злочинів - Сокирянське ВПУ(2), Кельменецький професійний ліцей (2), ПТУ № 8 (2). Відбулося активне спілкування педагогів із Миколою Миколайовичем Басарабою, жодне запитання не залишилося без відповіді.
Досвідом правовиховної роботи та профілактики правопорушень поділилися заступники директорів з виховної роботи ВПУ № 3 м. Чернівці (О.О.Муковоз), ВПХУ № 5 м. Чернівці (Н.І.Федорук).
Начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації ГУОН ОДА Олена Михайлівна Пономаренко звернула увагу на створення належних умов для проживання учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів у гуртожитках. Проаналізувала виконання доручення начальника Головного управління освіти і науки М.Й.Бауера про створення 10 зразкових кімнат в учнівських гуртожитках.
Головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації ГУОН ОДА Наталія Миколаївна Голубяк проаналізувала стан правовиховної роботи в професійно-технічних навчальних закладах, звернула увагу на виконання нормативних документів з цього питання. Тільки спільними зусиллями та систематичною роботою можна досягти позитивних результатів.

Відбулася спільна обласна нарада
Відбулася спільна обласна нарада
Відбулася спільна обласна нарада
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (19)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше