Інформація
  • Переглядів: 1424
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-01-2011, 09:37
27-01-2011, 09:37

Готуємо висококваліфікованих виробників

Категорія: Навігація / Новини

Професійно-технічна освіта щільно інтегрована в економіку. З усіх освітянських ланок вона найбільше пов’язана з матеріальним виробництвом і випускники професійно-технічних навчальних закладів одразу беруть участь у виробничих відносинах. Зрозуміло, чим більше висококваліфікованих, якісно підготовлених робітників в країні, тим швидше розвивається її економіка.
Успішним завершенням навчання в училищі є демонстрація учнями отриманих знань, умінь та навичок, підтвердження та отримання відповідних кваліфікацій. Так, протягом 19-24 січня в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшли випускні кваліфікаційні атестації для учнів, які навчалися 1,5 року на базі повної загальної середньої освіти.
26 січня 2011 року відбувся випуск ста п’ятидесяти кваліфікованих робітників, що здобули професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури», «Оператор поштового зв’язку», «Оператор комп’ютерного набору; конторський службовець (бухгалтерія)», «Секретар керівника (організації, підприємства, установи); оператор комп’ютерного набору».
Для випускників в цей день закінчилися уроки, екзамени, виробнича практика…
Протягом навчання, наші люблячі випускники, продемонстрували свою активність в житті училища, за що й були нагороджені. Вони отримали диплом кваліфікованого робітника, який заробили своєю працею і навчанням.
У врученні дипломів взяв участь голова державної кваліфікаційної комісії, директор сервісного центру «Норд» Гладкий Олександр Іванович.
У дорослому житті випускників траплятимуться хвилини відчаю і радості, спадів та підйомів…. Та не дивлячись ні на що Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки завжди буде з радістю зустрічати своїх випускників!

Готуємо висококваліфікованих виробниківГотуємо висококваліфікованих виробниківГотуємо висококваліфікованих виробників


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше