Інформація
  • Переглядів: 1477
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-12-2011, 08:42
27-12-2011, 08:42

Новорічне свято

Категорія: Навігація / Новини

Казкове літо завітало в ці вихідні в Чернівецьку обласну дитячо-юнацьку спортивну школу. У святково прикрашеному залі проходило новорічне свято для наймолодших учениць відділення художньої гімнастики Чернівецької обласної ДЮСШ.
Дорогими гостями на святі були Дід Мороз та Снігуронька. Вони провели різноманітні ігри, естафети, задавали дівчаткам загадки. Водили з дітлахами новорічні хороводи та співали новорічні пісні.
Першими виступали дівчатка з молодшої групи. Їх танок “каченят” під знайомі і веселі ритми бурхливими оплесками підтримали всі присутні, так всім хотілося стати в танок, згадати своє щасливе дитинство.
А ось наступний виступ - на килимі червоно-чорні “божі корівки.” Знайоме всім з дитинства “сонечко” пов'язує людей з небом, передає Богу людські прохання, а людям - повідомлення з неба про врожай, про радощі, про погоду. Під веселу пісеньку “Божа корівка, полети на небо...” самі юні вихованки виконують гімнастичну композицію. Скільки усмішок на обличчях батьків і гостей. Світ дитинства такий прекрасний і чудовий!
Ведуча свята—тренер-викладач відділення Джульєтта Миколаївна Чорна, звертаючись до юних вихованок каже, що для досягнення успіху в художній гімнастиці важливо бути працьовитою, старанною, наполегливою. Саме такі якості притаманні ще одній улюбленій комашці — бджілці. І ось злетілися на килим жовто-чорні бджілки. Покружляли з соняшниками. Показали всім, які вони працьовиті, чому навчилися на тренуваннях.
Не зважаючи на зиму і сніг, як у тій казці про “Дванадцять місяців”, на килимі знову літо прилетіли різнокольорові метелики. Закружляли в вирію танцю, нагадали всім про тепле літо, про сонечко... Це - гімнастки групи початкової підготовки з композіцією “Метелики”.
Завітав на новорічне свято і дракончик — символ 2012 року. Дракон - знак перемоги! Що так символічно для спортсменів і майбутніх чемпіонів. Новий 2012 рік необхідно зустрічати активно, треба щоб було більше руху, азарту і ігор!
В новорічному святі взяли участь 120 юних гімнасток, всіх їх Дід Мороз разом з Снігуронькою привітали новорічними подарунками.

Новорічне свято
Новорічне свято
Новорічне свято
Новорічне свято
Новорічне свято
Новорічне свято
Новорічне свято
Новорічне свято
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше