» » » Про проведення I-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Інформація
  • Переглядів: 1883
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-12-2011, 10:53
22-12-2011, 10:53

Про проведення I-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін

Головним управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області розроблено Положення про проведення I-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Метою прийняття цього Положення є вдосконалення практики проведення в області інтелектуальних змагань, які сприяють розвитку творчого потенціалу молоді.
На І-ІІІ етапах Олімпіад з базових дисциплін до всіх учасників змагань ставляться однакові вимоги, незалежно від типу, форм власності, розташування, підпорядкування навчального закладу, де учні здобувають середню освіту.
Для організації та проведення І-ІІІ етапів Олімпіад створюються організаційні комітети з кожного фаху, а для перевірки якості виконання завдань – журі, апеляційні комісії. Для консультацій щодо розв'язання спірних питань в роботі журі (правильність перевірки, об'єктивність оцінювання робіт та визначення переможців олімпіад) призначаються експерти-консультанти.
Олімпіади проводяться за очною формою змагань.
Учасники Олімпіад (за їх бажанням) отримують завдання і дають на них відповідь державною або іншою (національних меншин) мовою. Для цього необхідно повідомити за десять днів Інститут і зазначити у Заявці на участь команди у ІІ або ІІІ етапі Олімпіади мову, якою бажає учень отримати завдання з відповідного предмета.
Завданнями, перекладеними на заявлену мову національних меншин, учасників забезпечує Інститут.
У цьому навчальному році III (обласний) етап Олімпіад з базових дисциплін проводиться з 21 січня по 26 лютого 2012 року за завданнями Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України або Інституту відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
При виконанні завдань з математики не дозволяється користуватися довідковими таблицями, калькуляторами та обчислювальними засобами.
На практичних турах Олімпіад дозволяється користуватися лише обладнанням, програмним забезпеченням та друкованими матеріалами, що надаються оргкомітетом. Завдання олімпіади з інформатики виконуються на персональних комп'ютерах. Використання учасниками аудіо-, відеозаписів забороняється.
Олімпіади проводяться:
З історії, правознавства, світової літератури, математики, географії, економіки, педагогіки і психології – в один тур, який складається з двох форм виконання завдань:
а) тестової (завдання закритої форми);
б) письмової (завдання з відкритою відповіддю).
З української мови та літератури, української мови та літератури у ЗНЗ з румунською мовою навчання, російської мови та літератури – у два тури (І тур – мова, ІІ тур – література), який складається з двох форм виконання завдань:
а) тестової (завдання закритої форми);
б) письмової (завдання з відкритою відповіддю).
З біології, хімії, фізики, окрім зазначених турів є експериментальний, який проводиться на базі факультетів ЧНУ ім.Ю.Федьковича.
З інформатики – в два практичних тури відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
З астрономії, трудового навчання – другий тур теж є практичним.
З іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) олімпіада проходить у три тури: І тур – виконання тестових завдань, ІІ тур – творча письмова робота, ІІІ тур – усне мовлення.
Вперше цьогоріч проводиться олімпіада з педагогіки та психології, інформаційних технологій.
Інтернет-олімпіади проводяться з базових дисциплін з 9 по 13 січня 2012 року. Їх переможці стають учасниками ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад. Зокрема, Інтернет-олімпіада серед учнів ЗНЗ та ПТНЗ буде проведено з таких базових дисциплін: математики (6-11 кл.); української мови і літератури, румунської мови і літератури (7-11 кл.); російської мови і літератури, світової літератури, англійської, німецької та французької мов, фізики, географії, історії, хімії, біології (8-11 кл.); правознавства, економіки, інформатики (9-11 кл.); педагогіки та психології, екології, астрономії, інформаційних технологій (10-11 кл.).
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (11)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше