Інформація
  • Переглядів: 1793
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-12-2011, 10:15
22-12-2011, 10:15

До Дня Святого Миколая "Юність Буковини"

Категорія: Навігація / Новини

До Дня Святого Миколая вихованців Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» бурхливими оплесками зустрічали на різних майданчиках міста.
В Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської відбулось святкове дійство, яке розпочали вихованці зразкового художнього колективу вокальної студії «Шарм» та театрального колективу «Паросток».
Вихованці центру долучилися до всіх привітань з нагоди свята Миколая в обласному багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей області. В програмі звучали музичні твори про Святого Миколая та новорічно-різдвяні свята. Крім того від всіх батьків та дітей «Юності Буковини» були вручені ліцеїстам подарунки для художньої творчості.
Справжнє свято створили вихованці зразкового художнього колективу вокальної студії «Шарм» в культурно-розважальному комплексі «Панорама – Чернівці». Юні артисти з приємністю дарували мистецькі вітання всім присутнім. У концертній програмі прозвучали твори, які створювали чудовий зимовий настрій. В подарунок дітям адміністрація культурно-розважального комплексу «Панорама - Чернівці» запропонувала розваги на льодовому майданчику, кінотеатрі 4Д та інші.
В благодійній акції «Подаруй дитині життя», яка проходила в торгово-розважальному центрі «Депо», взяли участь вихованці народного художнього колективу вокальної студії «Мрія». Разом з вихованцями Центру співали і танцювали всі глядачі, що були присутні на концерті. Юні артисти отримали від Святого Миколая солодкі подарунки.

До Дня Святого Миколая "Юність Буковини"
До Дня Святого Миколая "Юність Буковини"
До Дня Святого Миколая "Юність Буковини"
До Дня Святого Миколая "Юність Буковини"

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (7)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше