» » » Інформація щодо проведення Дня Святого Миколая в області
Інформація
  • Переглядів: 2783
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-12-2011, 09:54
22-12-2011, 09:54

Інформація щодо проведення Дня Святого Миколая в області

Категорія: Новини / На Святого Миколая дітям Буковини

1. Вижницький район
До свята Миколая 13 грудня 2011 року відділом освіти Вижницької райдержадміністрації організовано поїздку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей до садиби Святого Миколая в с. Пістинь Косівського району Івано-Франківської області (100 дітей). Надано благодійної допомоги Лікарні Червоного Хреста смт. Берегомет, геріатричному будинку с. Коритне, Оршівецькому дитячому будинку, Магальській школі-інтернат, Снятинському дитячому будинку-інтернату, Чернівецькому притулку для неповнолітніх, Чернівецькому будинку дитини. Зібрано продуктів харчування – на суму 39 тис.грн., домашніх консерв та солодощів – на суму 3 тис.грн.,а також одяг, іграшки, взуття, медикаменти, миючі засоби .Зібрано кошти в сумі 4 500 грн. на лікування онкохворих дітей (дитина О. Токар, 2 роки, с. Банилів). В рамках акції «Миколай у кожний дім» районною психолого-медико-педагогічною консультацією відділу освіти Вижницької райдержадміністрації спільно з студентами Чернівецького медичного коледжу Буковинського медичного університету Ковальчуком Степаном, Жук Ольгою та Плантусом Василем напередодні свята Миколая провідано 22 родини, в яких виховуються діти-інваліди, які не підлягають навчанню. Студенти надали матеріальну допомогу (солодощі, памперси, миючі та гігієнічні засоби). Відділом освіти Вижницької райдержадміністрації передано 26 подарунків дітям, які 19 грудня 2011 року знаходилися на стаціонарному лікуванні у Вижницькій ЦРЛ.
2. Герцаївський район
До дня святого Миколая була надана фінансована допомога 5 хворим учням - 6045 грн., одній дитині-інваліду – 250 грн., 6 дітям - інвалідам закуплені подарункові шкільні набори на суму 450 грн., 25 малозабезпеченим сім’ям - 7908 грн., а також учні Куликівської ЗОШ перерахували на рахунок онкохворої дитини - 450 грн.
До Дня Миколая відділ освіти придбав 200 подарунків на суму 5500 грн. для дітей Банченського дитячого будинку. Дітям Великосільського дитячого садка та дошкільнятам Тернавського НВК в День Миколая вручено приватними підприємцями подарунки на суму 2268 грн.
3. Глибоцький район
До Свята Миколая діти пільгової категорії навчальних закладів отримали подарунки на суму 6 673 грн. Під час проведення благодійного марафону „Доброта Миколая” зібрано 1 961 грн. та перераховано онкохворим дітям.
19 грудня вручено дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених сімей Кам’янської ЗОШ, Луковицької ЗОШ, Станівецької ЗОШ, Купського НВК № 2.
250 подарунків на суму 6 137грн дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених сімей Кам’янської ЗОШ, Луковицької ЗОШ, Станівецької ЗОШ, Купського НВК № 2.
4. Заставнівський район
19 грудня в усіх ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ району проведено ранки та в м. Заставна благодійний концерт «А хто, хто Миколая любить!», спрямований на підтримку матеріального становища дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів. Учасниками благодійного концерту були діти дошкільних, позашкільних навчальних закладів міста. 155 юних аматорів від Святого Миколая отримали солодощі.
У Дорошовецькому, Задубрівському НВК, Погорілівській, Вікнянській, Юрковецькій, Шубранецькій, Заставнівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Заставнівській гімназії приватними підприємцями, священиками сіл було вручено новорічні подарунки, солодощі і фрукти учням 1-11 класів та дошкільнятам. 41 дитина пільгової категорії Заставнівщини отримали новорічні подарунки на День Святого Миколая.
У Горішньошерівецькій, Заставнівській, Товтрівській, Веренчанській Васловівській, Вікнянській, Шубранецькій, Кострижівській, Кадубовецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Баламутівському, Бабинському, Василівському, Горошовецькому, Кулівецькому НВК, БДЮТ та ЕНЦДЮ організовано виставки – конкурси новорічних різдвяних композицій «Зимова фантазія», Новорічний калейдоскоп», «Різдвяні візерунки», «Чарівна зимова казка», «В гостях у Миколая».
До Дня Святого Миколая в Заставнівській гімназії та Дорошовецькому НВК 50 обдарованим дітям вручено новорічні подарунки.
Серед шкіл району проведено конкурс на кращу новорічну газету «В гостях у Святого Миколая» та літературний твір «Прийшов святий Миколай, приніс свято у наш край».
Учні Горішньошерівецької, Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівської гімназії та Дорошовецького НВК відвідали Чернівецьку школу-інтернат №4, де вручили дітям-сиротам та дітям-інвалідам канцелярське приладдя і солодощі. За рахунок фонду соціального страхування та профспілкових коштів придбано 2823 подарунки на суму 66965 гривень, які отримали діти до 14 років.
5. Кіцманський район
Школярі району приєдналися до благодійної акції Чернівецького обласного Фонду «Подаруй дитині життя», внесено 1300 грн., які будуть використані на придбання ліків для онкохворих дітей.
Вручено дітям з малозабезпечених сімей подарунків на суму 14 810 грн.
6. Кельменецький район
У загальноосвітніх навчальних закладах, позашкільних установах району розроблено плани проведення свята Дня Святого Миколая, у яких було заплановано ряд виставок декоративно-прикладного мистецтва, композицій, конкурси малюнків, присвячених Дню Святого Миколая.
Під час проведення свята управлінням освіти райдержадміністрації було вручено учням 1-4 класів та учням пільгової категорії Новорічні подарунки (солодощі) на суму 22000грн. Окрім того, у Росошанівський НВК подаровано спортивний інвентар на суму 500грн.
7. Новоселицький район
Будинком дитячої творчості 19.12.2009 року організовано концертно-розважальна програма «До нас прийшов святий Миколай» для гуртківців та учнів 1-4 класів шкіл району.
15.12.2011 відбулось Свято у «Школі здібностей» БДТ « Ми чекаємо Миколая». 19.12.2011 року відбулась поїздка 30 дітей пільгових категорій, де вони взяли участь в обласній благодійній акції «Святий Миколай – буковинським дітям».
Керівники району взяли участь у святковій лінійці в Рідківській ЗОШ, де подарували школі комп”ютерну техніку на суму 4800 грн.
19 грудня 2011 року на святі у Ванчиківецькій ЗОШ голова районної державної адміністрації, голова районної ради та начальник відділу освіти подарували учням комп’ютерний клас - 8 комп’ютерів з програмним забезпеченням – презентаціями, тестами, вправами з усіх предметів, новими меблями, принтером та сканером на 75 тис. гривень.
Для гуртківців Будинку дитячої творчості напередодні свята закуплено комп'ютерну техніку на суму 5400 грн.
Учнями закладів освіти проведено благодійну акцію до Дня Святого Миколая, під час якої зібрано і передано в реабілітаційний центр для дітей –інвалідів села Костичани та адресно дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених сімей продукти харчування, одяг та іграшки.
8. Путильський район
З 03 по 19 грудня 2011року проведено благодійну акцію до Дня Святого Ми¬колая «Подаруй дітям радість». У рамках акції організовано з 01 по 20 грудня – участь школярів Путильщини у районному конкурсі малюн¬ків «В ніч на Святого Миколая»(84 учні); 16 грудня 2011 року Путильським районним центром дитячої та юнацької творчості проведено благодійний концерт до Дня Святого Миколая, на якому зібрано благодійні внески на суму 3642 грн. 85 коп. передано дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, та дітям, які проживають у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах. Проведено святкові тематичні лінійки: «Йде з гостинцями й дарами Преподобний Миколай», «Прийди, прийди, Миколаю» «До нас в гості іде Святий Миколай» «Чудеса святого Миколая», дитячі ранки для учнів «Ой, хто Миколая любить», «По Вкраїні з краю в край, ходить Святий Миколай», «Святий Миколаю, надію і віру нам дай», конкурс малюнків, «Завітав у гості Миколай», «Що я б хотів знайти під подушкою», «В ніч на Святого Миколая», «Подарунки Святого Миколая». В Усть-Путильської ЗОШ І-ІІ ст. показано виставу «В ніч на святого Миколая».
9. Сокирянський район
З 03 по 19 грудня 2011року проведено благодійну акцію до Дня Святого Ми¬колая «Подаруй дітям радість». Надано адресну допомогу дітям на лікування в сумі 2 933, 68грн.: Білецька А.А. (Братанівський НВК) – 500грн., Чумак Д.О. (Братанівський НВК) – 1 000грн., Ільницький О.С.(Коболчинський ЗНЗ) – 1433,68грн. та закуплено продуктів на суму 1379грн. Загальна сума становить: 4 312,68грн.
10. Сторожинецький район
З метою підтримки дітей пільгових категорій в районі проведено благодійну акцію «Святий Миколай - дітям». У ході акції закуплено та передано подарунки для українських дітей повітів Сучава та Ботошань (Румунія) на суму 3 тис. 300 грн.
19.12.2011 року учні Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів отримали в подарунок телевізор на суму 4 тис. 800 грн. від очільника району, музичний центр на суму 1000 грн. від приватного підприємства «Скіф», тюнер для телевізора на суму 500 грн. від РВ УМВС України в Чернівецькій області, солодощі від Чернівецького обласного благодійного фонду «Сонячний світ» на суму 3000 грн.
Учні Чудейської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 отримали в подарунок телевізор (1000 грн.) від першого заступника голови районної державної адміністрації Пожоги Г.Л.
Підсумки благодійної акції «Святий Миколай - дітям»були підведено 19.12.2011 року в районному будинку національних культур, де голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ф.К.Федорович та голова Сторожинецької районної ради П.М.Брижак з найочікуванішим святом привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким вручили солодкі подарунки на суму 4000 грн.
11.Хотинський район
19 грудня до Дня Святого Миколая в загальноосвітніх навчальних закладах району організовано та проведено святкові лінійки, конкурси газет, малюнків, класні години на теми: «Зима прийшла народні свята нам привела», «Не втрачайте віру в казку», «Добрий світлий Миколай», «Ой хто, хто Миколая любить?», «Іде, іде Святий Миколай», новорічні ранки на теми: «По дорозі йде дідусь з купою пакунків», «Іде по світу з краю в край Святий Миколай», в яких взяли участь учні різних вікових категорій.
Педагогічними працівниками та учнями шкіл для дітей пільгової категорії закуплені подарунки, надано адресні допомоги на суму 25 260 грн.
12. м. Чернівці
До Дня св.Миколая в усіх загальноосвітніх закладах пройшли святкові ранки, на яких всім дітям за рахунок батьківських та спонсорських коштів були вручено подарунків на суму 5600 грн.
Усі загальноосвітні заклади взяли участь у Всеукраїнській акції «КНИЖКА під ПОДУШКУ». В ході акції зібрано 1610 примірників художньої літератури на суму 17 674грн.,які подаровані інтернатам спец. №1,2,3,4, обласному дитячому притулку, будинку сімейного типу сім'ї Олійників, інтернату в с.Магала, обласному дитячому протитуберкульозному санаторію, військово-спортивному ліцею.Зібрано 11 000грн., які передані 12 хворим дітям,що навчаються у загальноосвітніх закладах міста.
13. Новодністровськ
Громадська організація «Батьки дітям» передала солодощі та іграшки в ДНЗ «Радість», «Ромашка» на суму 700грн. В ЗОШ І ст. відбулося свято «Миколай крокує Україною», в ході якого усі діти отримали солодощі та іграшки на суму 600грн. В кожному класі ЗОШ ІІ-ІІІст. та гімназії відбулися виховні години на тему «Твори добро», «Добродійництво – невід’ємна риса характеру українців». З фонду громадської організації «Батьки – дітям» виділено 1300 гривень.
У холі міської ради 19.12.11р. о 10.00 було відкрито міську виставку новорічних і різдвяних композицій, на якій було презентовано творчість вихованців БДТ та учнів усіх навчальних закладів. Продовжилося свято Святого Миколая о 14.30 на міській площі, де відбувся міський захід«Хто, хто Миколая любить». За ініціативи секретаря міської ради Лутчака М.В. вперше було організовано свято для усієї малечі міста (1-6 класи), діти отримали подарунки на суму 5000грн.
16.12.11р. відбувся міський захід до Дня Святого Миколая для 49 дітей-інвалідів, спонсорами якого стали працівники ГЕС-1, виділивши на подарунки для дітей 1470грн.
Додаток: den-sv.-mikolaya-uzagalnennya-2011.doc [68 Kb] (cкачувань: 10)

19 грудня до комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4» завітав Святий Миколай щоб зустрітися з чемними, слухняними, добрими дітьми. В день Святого Миколая в школі урочисто відкрито навчальний комплекс, який нараховує 20 ноутбуків та інтерактивну дошку. Діти матимуть можливість оволодівати азами комп’ютерної грамотності, розвивати свої здібності, ширше пізнавати світ.
Разом із Миколаєм Чудотворцем до школи завітали люди з добрим серцем, щирою душею.
Студенти філологічного та теологічного факультетів ЧНУ ім. Ю. Федьковича подарували 15 комплектів вишитих в національному стилі сорочок та святковий концерт.
Адміністрація ресторану «Затишок» організували для дітей святково-розважальну програму.
Музей народної архітектури по побуту провів святково-пізнавальну програму для учнів 3-7 класів.
Артисти цирку провели естрадно-розважальне шоу. організація «Пласт» подарували дітям іграшки, солодощі та провели з ними розважальні ігри.
Це свято стало для всіх дітей святом Милосердя, святом Доброти, Прощення та Любові до ближніх.
Додаток: do-mikolaya.doc [43.5 Kb] (cкачувань: 12)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше