» » » Михайло Бауер: "Забезпечення дотримання прав дитини - стратегічне завдання Головного управління освіти і науки
Інформація
  • Переглядів: 1524
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-12-2011, 11:06
21-12-2011, 11:06

Михайло Бауер: "Забезпечення дотримання прав дитини - стратегічне завдання Головного управління освіти і науки

Категорія: Навігація / Новини

За словами начальника Головного управління освіти і науки Михайла Бауера, у навчальних закладах області проведено тематичні уроки, інформаційні бесіди, учнівські конференції на правову тематику, правознавчі брейн-ринги, тренінгові заняття, виставки-конкурси малюнків та плакатів, конкурси кросвордів, зустрічі з працівниками правоохоронних органів, органів юстиції та органів місцевого самоврядування.
Серед учнів старших класів області проведено години спілкування: «Ти - людина, отже маєш права», «Закон і ми», «Наші права - щасливе дитинство», «Конвенція ООН про права дитини», круглі столи: «Немає прав без обов’язків», «Права та обов’язки громадян», тренінгові заняття «Знаємо та реалізуємо свої права», юридичний брейн-ринг «Права дитини: міф чи реальність», правові турніри: «Знавці права», «Найрозумніший правознавець», лекції «Декларація прав людини – це гарант наших правових можливостей», ділова гра «Правовими шляхами», читацька конференція «Людина і закон», вікторини «Що я знаю про права людини», написання рефератів: «Права дитини в сім’ї», «Мої права та обов’язки», ділові ігри «Закон і ми».
Як зазначив керівник освітньої галузі краю, активну участь у проведенні Всеукраїнського тижня права в період з 03.10. по 09.10. 2011 року взяв Вижницький район. У всіх загальноосвітніх навчальних закладах було проведено тиждень правових знань. У 6-х класах Вижницької ЗОШ І – ІІІ ст. проведено виховні години на тему: «Права і обов’язки школярів», організовано захист малюнків-плакатів «Сторінками Конвенції ООН про права дитини». Учні моделювали проблемні ситуації, визначали порушення прав. З педагогічними працівниками закладу проведено круглий стіл: «Запитуємо-відповідаємо», з учнями 6-А класу, рольові ігри, урок доброти в 4-х класах «Вчимося жити добрими людьми», у 8-х класах лекцію – «Як себе вести у спілкуванні з правоохоронними органами?», зустріч з начальником кримінальної міліції у справах дітей та начальником служби у справах дітей.
У НВК «Берегометська гімназія» проведено тематичні години спілкування: «Біблійні заповіді, як першоджерело морально-правових заходів духовної свободи», «Як себе вести у спілкуванні з правоохоронними органами?», «Негативні явища та пропаганда здорового способу життя серед учнівської молоді», «Не нашкодь собі», «Як не стати жертвою злочину?»
В 9-х класах НВК «Берегометської гімназії» проведено урок дисципліни «Професія юриста – це престижно», у 10-11класах проведено круглий стіл «Вчимося бути добрими людьми», вікторину серед учнів 7-8 класів «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини?»
У НВК «Вашківецька гімназія» з учнями 9-11 класів проведено урок «Як не стати жертвою злочину?». У Вовчинецькій ЗОШ І – ІІ ст. проведено засідання дискусійного клубу: «Негативні явища та пропаганда здорового способу життя в сучасному суспільстві», зустріч з дільничним інспектором Вижницького РВ УМВС який виступив з проблеми: «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх».
У Валівській ЗОШ І – ІІ ст. Всеукраїнський тиждень права розпочався загальношкільною лінійкою відкриття «Тижня права». У Берегометському ДНЗ-ЗНЗ з учнями 1-4 класів проведені сюжетно-рольові ігри «Вчимося бути добрими людьми», учні 2-4 класів взяли участь в конкурсі малюнків «Я у світі». Цікаві та змістовні заходи були проведені у Лукавецькій ЗОШ І – ІІІ ст. Серед учнів 9–х класів відбувся правовий тренінг «Юридична відповідальність за правопорушення», проведено вікторину з учнями 8-11 класів «Чи знаєш ти свої права?». За підсумками проведення тижня правових знань «Подорож у країну Права» у вищезазначеному навчальному закладі інформацію про проведені заходи було висвітлено на сторінках шкільної газети «Правове дерево».
У Мамалигівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького району для учнів 9, 10, 11класів які вивчають правознавство, проведено правову годину та урок права на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».
13.12.2011 у Вищому професійному художньому училищі № 5 м. Чернівці, проведено брейн-ринг на тему: "Права і обов'язки громадян України. Діти та їх права".
09. 12. 2011 проведено лекційне заняття з учнями професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці на тему: „Права людини за Загальною декларацію прав людини”.
З учнями 10-го класу Хотинської гімназії проведено урок на тему: „Правовий захист неповнолітніх ” та „Конституційні гарантії захисту честі, гідності та ділової репутації фізичної і юридичної особи”.
У бібліотеках, кабінетах історії навчальних закладів області оформлено книжкові виставки, тематичні стенди, презентації літературних видань про права людини та на правову тематику, випущено тематичні стінгазети, оформлено тематичні стенди «Документи, які висвітлюють наші права».
15.12.2011 заступником директора інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Богачик Т.С. взято участь у прямому телеефірі Чернівецької державної телерадіокомпанії на тему: Всеукраїнський тиждень права.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (13)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше