» » » Буковинка Анна Місікевич у травні буде захищати честь України у м. Бухаресті
Інформація
  • Переглядів: 1713
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-01-2011, 11:41
26-01-2011, 11:41

Буковинка Анна Місікевич у травні буде захищати честь України у м. Бухаресті

Категорія: Навігація / Новини

З 18 по 23 січня цього року у м. Харкові проходив Всеукраїнський екологічний фестиваль «В об’єктиві натураліста», на який з’їхалися представники із 23 областей України.

На цей фестиваль юні фото та відео аматори представили фільми та фотографії, в яких висвітлили дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність своїх навчальних закладів.

З нашої області брали участь Госик Оксана, Моток Наталія, Місікевич Анна вихованці фотостудії «Зеніт» Сторожинецького районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, яка діє на базі Банилово–Підгірнівської гімназії (керівник Місікевич Іван Танасійович).

Юні фотоаматори показали прекрасні фотороботи, які журі фестивалю оцінили високою відзнакою. Госик Оксана та Моток Наталія нагороджені дипломами за активну участь у фестивалі та представлені фотороботи. А Місікевич Анна виборола III –місце у номінації екологічне фото, та отримала диплом – відзнаку за зайняте I – місце у номінації INFOMATRIX , і у травні місяці буде захищати честь України ще з двома юними фотоаматорами із Криму та Полтави у м. Бухаресті.

Також дипломом за кращий відеофільм нагороджена дитяча студія «S-video» Новоселицького будинку дитячої творчості, на жаль представників команди не було.
Для учасників фестивалю були організовані екскурсії у Харківський природничий музей, зоопарк, дельфінарій та планетарій. У дітвори залишилися тільки хороші враження про м. Харків, а також сотні фотографій у яких можна побачити красу Харківщини.

Команда висловлює щиру подяку начальнику Сторожинецького відділу освіти – Багрію Віктору Івановичу за допомогу в організації поїздки до Харкова.

Буковинка Анна Місікевич у травні буде захищати честь України у м. БухарестіБуковинка Анна Місікевич у травні буде захищати честь України у м. БухарестіБуковинка Анна Місікевич у травні буде захищати честь України у м. БухарестіМісікевич Анна - учениця 10-го класу Банилово-Підгірнівської гімназії:
- На таких фестивалях я не вперше. У Харкові побувала вперше, мені дуже сподобався цей край, там дуже привітні люди, нас зустріли надзвичайно тепло. Сам фестиваль проходив дуже гарно.
Хотілося б висловити щиру вдячність організаторам фестивалю за таке чудове проведення Всеукраїнського заходу. На мою думку, потрібно більше проводити різноманітних фестивалів для молоді та привчати любити рідну природу та рідний край.
На цьому фестивалі я виборола 3-є місце по екологічній фотографії, та виборола призове місце і поїздку у Бухарест де буду представляти Україну у конкурсі INFOMATRIX.

Госик Оксана – учениця 7-го класу Банилово-Підгірнівської гімназії:
- У фотостудії я займаюся вже два роки. Участь у фестивалях брала вдруге. Фестиваль проходив на мою думку на високому рівні. Харківщина мені дуже сподобалася. Для нас учасників були організовані різноманітні екскурсії. Дуже мені сподобався Харківський природничий музей, я ще такого ніколи не бачила, аж очі розбігалися, коли бачила таку прекрасну виставку різноманітних тварин та комах.

Моток Наталія – учениця 10-го класу Банилово-Підгірнівської гімназії:
- У фотостудії займаюся другий рік. Поїздка у м. Харків – перша поїздка так далеко, я вдячна нашому районному відділу освіти. І просто заздрю тим, хто часто їздить на такі заходи. Хочеться подякувати й організаторам фестивалю. А екскурсія у дельфінарій та зоопарк мені запам’ятається на все життя.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше