» » » Дітям Буковини – особлива увага голови ОДА Михайла Папієва
Інформація
  • Переглядів: 1271
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-12-2011, 18:25
19-12-2011, 18:25

Дітям Буковини – особлива увага голови ОДА Михайла Папієва

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, під керівництвом начальника Головного управління освіти і науки Михайла Бауера, відбулася чергова апаратна нарада ГУОН ОДА.
Михайло Йозефович підвів підсумки роботи апарату Головного управління за минулий тиждень, а також відзначив якісну підготовку та проведення заходів присвячених дню Святого Миколая.
«Сьогодні, разом з головою Чернівецької обласної державної адміністрації, ми відвідали чимало заходів. Хотілось би відзначити, перебуваючи у Чернівецькому обласному багатопрофільному ліцеї, Михайло Миколайович висловив сподівання, що за допомогою спонсорської допомоги, яка необхідна для завершення капітального ремонту у навчальному закладі, 1 вересня 2012 року поріг ліцею переступлять не 45, а 250 учнів», - відзначив Михайло Йозефович.
Під час свого виступу керівник освітньої галузі області закцентував увагу на важливості підтримки іміджу Головного управління освіти і науки, а також Буковинської Малої академії наук учнівської молоді та інституту післядипломної педагогічної освіти. Михайло Йозефович зауважив, що робота Малої академії наук та Інституту бажає бути значно кращою.
«Станом на сьогодні важливою проблемою залишається обладнання внутрішніх вбиралень у навчальних закладах краю. Наголошую, що це питання знаходиться на особистому контролі у голови Чернівецької обласної адміністрації. Тому, відповідним працівникам апарату та керівникам освітніх закладів необхідно зробити все можливе для того, щоб вирішити дану проблему», - підкреслив начальник Головного управління освіти та науки.
У ході наради, Михайло Бауер зазначив, що працівникам апарату управління необхідно звернути особливу увагу на тестові звернення від громадянського суспільства. Це перевірка на те, як та чи інша установа реагує на подання інформації. Мається на увазі, чи інформація оперативна, достовірна, якісна, проаналізована.
На порядку денному розглядалося питання «Про участь колективів Чернівецької області у Всеукраїнських заходах з науково-технічної творчості за 2011 рік», доповідав директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді П.Д.Плешко.
Чернівецька область прийняла участь у 18 заходах Всеукраїнського рівня, а також у 8 етапних та традиційних змаганнях з автотрасового моделювання та картингу, що проводилися відповідно до календарних планів Федерації автомобільного спорту.
За словами Петра Плешка, команди Чернівецької області з науково-технічного напрямку в основному складалися з вихованців гуртків ОЦНТТУМ, КЮТ «Кварц», Садгірського БДТЮ, Сокирянського ЦТДЮ, Сторожинецького ЦДЮТ, Кельменецького ДЮЦ та Глибоцького ЦДЮТ – всього 175 учасників.
96 учасників Всеукраїнських масових заходів з науково-технічного напрямку нагороджено Грамотами та дипломами різних ступенів (І місце – 36 учасників, ІІ місце – 35 учасників, ІІІ місце – 25 учасників).
Серед кращих керівників гуртків, вихованці яких зайняли призові місці, варто відмітити:
- В.І.Миронова – гурток картингістів ОЦНТТУМ, які зайняли ІІ командне місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях з картингу серед учнівської молоді та І командне місце в Кубку України з шосейно-кільцевих перегонів з картингу серед учнівської молоді;
- В.П.Токарюка – гуртка трасового автомоделювання ОЦНТТУМ, ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях з автотрасового моделювання;
- В.М.Романюка – гурток початково-технічного моделювання Глибоцького БДТ, ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі з початково-технічного моделювання;
- Т.Т.Спориніну – гурток інформатики ОЦНТТУМ. І місце на Всеукраїнському колоквіумі “Космос.Людина.Духовність.”;
- Л.А.Ковальчука – авіамодельний гурток Садгірського БТДЮ;
- І.Т.Місікевича– фото, відеостудія “Фокус” Сторожинецького ЦДЮТ, дипломи Міжнародних конкурсів;
- О.С.Грищенка – гурток “Юних конструкторів” ОЦНТТУМ, 12 призових місць на Всеукраїнській виставці-конкурсові науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!".
У 2011р. для участі у Всеукраїнських масових заходах з науково-технічного напрямку було заплановано та використано 41478 грн.
Переможці обласних та Всеукраїнських заходів з науково-технічної творчості були нагороджені путівками на літній оздоровчий відпочинок в МДЦ "Артек" – 20 гуртківців, дитячий оздоровчий табір “Ласпі” – 20 гуртківців.
«Варто відзначити, що впродовж останніх років Чернівецька область не приймає участь у Всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту (кордові моделі), спортивної радіопеленгації, з окремих класів судномодельного та авіамодельного спорту в зв’язку з тим, що гуртки такого напрямку взагалі не працюють за відсутності керівників гуртків.
Обмежена кількість гуртків спортивно-технічного напрямку не дозволяє формувати повноцінні команди з високим рівнем підготовки. А відповідно і рейтинг Чернівецької області у Всеукраїнських заходах з науково-технічної творчості не надто високий», – зазначив Михайло Йозефович.
Про аналіз виконання рішень колегій Головного управління освіти і науки звітувала Мирослава Антонюк, головний спеціаліст сектору кадрової роботи та правового забезпечення ГУОН ОДА..
«Упродовж календарного року (2011) інформування щодо виконання рішень колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації з відділів (управлінь) освіти, структурних підрозділів ГУОН, ІППО ЧО не було. І лише після листа-нагадування ці інформації представлені – до 10.12.2011.
Проаналізовано виконання рішень колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації №№ 3-5 за 2010 рік, №№1-2 – за 2011 рік.
Із 39-и контрольних пунктів: виконано – 24; частково виконано – 15; на довготривалому контролі – 2», – прозвітувала Мирослава Анатоліївна.
«Про виконання плану роботи Головного управління освіти і науки на 2011 рік» доповідала головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи – Е.П.Бабин
Планом роботи Головного управління на 2011 рік передбачено 248 заходів ( на 2010 - 201 захід), 5 розпоряджень облдержадміністрації, 35 організаційних наказів, 25 - виробничих. На контролі перебувало 12 нормативних документів. Виконано – 197 (2010-175), перенесено – 35 (2010-21), знято з виконання у зв’язку з неактуальністю – 11 (2010 -1), перебувають на виконанні до кінця 2011 року - 5. Проведено 3 незапланованих заходи.
На колегії облдержадміністрації 04.11.2011 розглянуто питання «Про хід виконання Указу Президента України від 30.09.2010 №926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні».
Як відзначила Емілія Бабин, із 3-х питань, запланованих для розгляду на нараді при голові облдержадміністрації, розглянуто – 3. Із 6-ти запланованих заходів за участю голови проведено 6.
Протягом звітнього періоду проведено 3 засідання колегії ГУОН згідно з планом. Із 11-ти запланованих питань розглянуто 9.
Питання «Про стан виконання Заставнівською районною державною адміністрацією, відділом освіти делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі освіти» перенесено на грудень, «Про основні напрями роботи Головного управління на 2010/2011 н.р.» знято з розгляду у зв’язку з неактуальністю.
Проведено спільне засідання колегії Головного управління освіти і науки та обласної державної санітарно-епідеміологічної служби.
Згідно з планом у грудні на засідання колегії Головного управління буде розглянуто 5 питань.
Проведено 23 наради Головного управління із 27-ми запланованих (4 заплановано до кінця року).
Відбулося 2 засідання рад, комісій облдержадміністрації.
Із 61 запланованого культурно-масового заходу проведено 55, перенесено:
- шість на 2012 рік за погодженням з заступником начальника Л.Тарангул;
- 15 у 2011 році ( в т.ч. 9 заходів ОІППО);
Протягом 2011 року позапланових культурно-масових заходів не було, тоді як у 2010 таких проведено 42.
Видано 6 із 6-ти запланованих розпоряджень облдержадміністрації, організаційних наказів - 319 (позапланових – 284), виробничих – 110 (позапланових – 85).
Всі пункти плану роботи, зазначені у розділі «Контроль за виконанням законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації», виконано без порушення вказаних термінів.
ОЦТКЕУМ спільно з ОІППО проведено курси підвищення кваліфікації для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого профілю.
Надання практичної допомоги відділам (управлінням) освіти щодо виконання делегованих повноважень у галузі освіти протягом 2010 року не здійснювалося.
За результатами наради Михайло Бауер дав доручення відповідальним працівникам.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше