Інформація
  • Переглядів: 1759
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-12-2011, 12:39
19-12-2011, 12:39

Через поле, через гай іде до діток Миколай

Категорія: Новини / На Святого Миколая дітям Буковини

Незабутнім святом став День святого Миколая для учнів Чернівецького навчально-реабілітаційного центру №1. Сьогодні у цьому закладі, за сприяння голови чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва, відбулося відкриття комп’ютерного класу. На свято з цінними подарунками завітало чимало гостей: К.Є.Крищенко, заступник голови Чернівецької ОДА, начальник головного фінансового управління ОДА; Л.М.Тарангул, заступник начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА, начальник управління змісту навчання і виховання; І.І.Адамко, заступник голови Шевченківської районної ради м.Чернівці; В.П.Гаєвська, начальник управління праці та соціального захисту Шевченківської районної ради; К.Р.Кожокар, співробітник відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС у Чернівецькій області.
Після урочистого перерізання символічної стрічки, К.Є.Крищенко передав вітання від голови чернівецької ОДА Михайла Папієва, привітав учнів центру зі святом та побажав, щоб заняття у коп’ютерному класі приносили їм тільки задоволення: «Сподіваюся, що відкриття цього класу сприятиме вашому всебічному розвитку, адже ви – майбутнє нашої держави». Також гості відвідали відділення медичної реабілітації центру та відзначили, що обладнання для лікування діток – на досить високому рівні.
Під час святкового концерту свою талановитість продемонстрували вихованці навчально-реабілітаційного центру №1, дітки гімназії №2 м.Чернівці та вихованці відділення вільної боротьби Чернівецької обласної ДЮСШ. Гарно виконані пісні, танці, інсценізації викликали хвилю приємних емоцій у присутніх на святі. По завершенню святкового дійства вихованці навчального закладу отримали солодкі подарунки від св.Миколая.
Через поле, через гай іде до діток МиколайЧерез поле, через гай іде до діток МиколайЧерез поле, через гай іде до діток Миколайскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (3)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше