» » » Виконавча влада краю дбає про розвиток галузі освіти
Інформація
  • Переглядів: 1524
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-12-2011, 11:51
19-12-2011, 11:51

Виконавча влада краю дбає про розвиток галузі освіти

Категорія: Новини / На Святого Миколая дітям Буковини

У День Святого Миколая, Михайло Папієв урочисто вручив ключі від 5 шкільних автобусів директорам Заставнівської гімназії, Грушовецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сокирянської гімназії, Колінковецького навчально-виховного комплексу.
Голова Чернівецької облдержадміністрації привітав директорів загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічні колективи, учнів шкіл та всіх присутніх зі святом.
«Цього року ми вдруге вручаємо ключі від нових шкільних автобусів. На закупівлю шкільних автобусів з коштів державного бюджету 2011 року було виділено понад 1 млн. 700 тис. гривень.
Завдяки підтримці Президента України та Уряду нашої держави система освіти постійно і планомірно удосконалюється, зміцнюється матеріально-технічна база освітянських закладів, забезпечується соціальний захист учасників навчально-виховного
Запевняю вас шановні освітяни, що влада і надалі надаватиме підтримку галузі освіти, сприятиме її розвитку та модернізації», – відзначив під час свого виступу Михайло Папієв.
Урочистості вів начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер. Керівник освітньої галузі області привітав присутніх з Днем Святого Миколая: «Сьогодні, парк шкільних автобусів збільшується ще на 5 одиниць і нараховує на цей час 96 транспортних засобів.
Ще на початку цього року в Чернівецькій області важливою соціальною проблемою було забезпечення організованим підвозом учнів загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості до місць навчання. Школи області тільки наполовину були забезпечені шкільними автобусами. Але завдяки сприянню освітянській галузі з боку керівництва обласної виконавчої влади, особистому сприянню голови обласної державної адміністрації Михайла Миколайовича Папієва проблему з організацією підвозу дітей до навчальних закладів вдалося вирішити у стислі терміни.
При такому забезпеченні шкільними автобусами охоплення організованим підвезенням учнів шкіл сільської місцевості становитиме понад 95,5%. Можна впевнено сказати, що проблему забезпечення організованим підвозом учнів до місць навчання у Чернівецькій області вирішено.
Цей день визначний і святковий, який предметно демонструє, що виконавча влада краю дбає про розвиток галузі освіти, учнівську молодь та своїх громадян», – наголосив Михайло Йозефович.

Виконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітиВиконавча влада краю дбає про розвиток галузі освітискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше