» » » У навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економіки
Інформація
  • Переглядів: 1363
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-12-2011, 10:42
17-12-2011, 10:42

У навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економіки

Категорія: Навігація / Новини

17 грудня 2011 року у всіх районах області та містах Новодністровськ і Чернівці було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки. Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін» та методичних рекомендацій ІППОЧО, олімпіада відбувалася у два тури впродовж одного дня (тестовий і теоретично-прикладний).
Організаційні комітети в районах/містах обрали для проведення олімпіади кращі навчальні заклади і на належному рівні підготували приміщення, технічне забезпечення та супровід проведення олімпіади.
Розпочиналася олімпіада урочисто: звучали вітальні слова для учасників ІІ етапу олімпіади, як для переможців І етапу, від начальників відділів/управлінь освіти, завідуючих РМК/ММК, голів журі та голів оргкомітетів. Відповідно до розробленої дорожної карти щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки, організаційні комітети підвели підсумки І етапу: всього учасників І етапу було 1691 учень 9-11 класів.
17 грудня з 8.00 до 8.30 на електронні адреси РМК/ММК було відправлено:
- завдання українською та румунською мовами для тестового та теоретично-прикладного турів олімпіади,
- методичний супровід щодо організації та проведення олімпіади.
О 13.00 на електронні адреси РМК/ММК були надіслані відповіді на олімпіадні завдання.
Структура олімпіадних завдань відповідала загальноприйнятій струк-турі ІІ-ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.
На виконання тестів відводилося 45 хвилин. Тести складалися із двох рівнів: 10-и тестових завдань І рівня і 2-х – ІІ рівня (ускладненого).
ІІ тур складався із 2-х творчих завдань і 3–х обчислювальних задач різної складності. Творчі завдання оцінювалися в залежності від повноти їх розкриття. Члени журі під час перевірки творчих завдань звертали увагу на:
- вміння розкривати економічну суть проблеми;
- вміння володіти економічною мовою;
- вміння використовувати економічну логіку доведення;
- вміння наводити приклади із практики економічного життя.
Під час перевірки обчислювальних задач члени журі звертали увагу на:
- вміння використовувати економічні формули;
- вміння використовувати економічні символи позначень;
- вміння використовувати економічні графіки;
- вміння пояснювати процедуру розв’язування задачі;
- вміння робити висновки із цифрових відповідей.
У більшості районів/міст, з метою надання методичної допомоги в організації та контролю за проведенням ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки, були присутні експерти – методисти та викладачі ІППОЧО.
Порушень щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки не зафіксовано.
Учасниками ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки були учні 9-11 класів.
Всього у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки в області взяли участь 344 учасники, серед яких 99 – переможців.
Із числа ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки визначено переможців і призерів, а також склад команди для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки.
Основними цілями методистів економіки РМК/ММК та вчителів економіки – розпочати підготовку до успішної участі команди району/міста в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки.
Методичний супровід організації ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки здійснював методист з географії та економіки науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області – Василь Юрійович Туряк.
У навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікиУ навчальних закладах Буковини проведено олімпіаду з економікискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (6)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше