» » » Здобутки вихованців «Дитячо-юнацької спортивної школи у м.Новодністровськ»
  • Дата: 16-12-2011, 13:46
16-12-2011, 13:46

Здобутки вихованців «Дитячо-юнацької спортивної школи у м.Новодністровськ»

Категорія: Навігація / Новини

Учні-вихованці ОКЗ «ДЮСШ у м.Новодністровськ» прийняли участь у Чемпіонаті України серед учнів ДЮСШ та ШВСМ в м.Коломия 10- 14 грудня 2011 року. Результати участі були втішними для тренерів та учасників змагань. Спортсмен Артем Касімов зайняв ІІІ-е місце за сумою триборства, Дмитро Вороновський здобув І-е місце в Чемпіонаті України, встановивши при цьому рекорд України у присіданні для вагової категорії 52 кг з результатом 160,00 кг, а також ставши абсолютним переможцем змагань за формулою Вілкса (співвідношення власної ваги до піднятої ваги).
Адміністрація ДЮСШ та Головне управління освіти і науки щиро вітають переможців та призерів Чемпіонату України та тренерів В.Коваля, О.Лазареву за здобутий вагомий результат.
13-15 листопада 2011 р. на базі ОКЗ «ДЮСШ у м.Новодністровськ» у співпраці з відділом Фізичної культури та спорту Новодністровської міської ради відбувся Чемпіонат м.Новодністровськ з футзалу між навчальними закладами. Ігри Чемпіонату відбувались при заповнених трибунах та з інтригою, яка зберігалася до останньої ігри. Місця між учасниками змагань розподілились наступним чином:
- І-е місце – філія коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича:
- ІІ-е місце – ЗОШ ІІ-ІІІ ст.. м.Новодністровськ
- ІІІ-е місце – Буковинський ліцей-інтернат:
- ІУ-е місце – Новодністровська Гімназія.
Наступним заходом по плану роботи ОКЗ «ДЮСШ у м.Новодністровськ» буде спортивно-масове свято «Веселі старти» до дня Святого Миколая - 17 грудня 2011 року.скачать dle 10.4фильмы бесплатно