Інформація
  • Переглядів: 1032
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-12-2011, 10:38
15-12-2011, 10:38

У гості на Андрія

Категорія: Навігація / Новини

12 грудня 2011 року, в рамках естафети педагогічного досвіду, започаткованої Головним управлінням освіти і науки Чернівецької ОДА та Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, педагоги Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 завітали до Карапчівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.
Чернівчани ознайомилися із закладом, обмінялися педагогічним досвідом з колегами, зокрема із питань впровадження у практику національно-патріотичного виховання.
Працівники Чернівецького навчально-реабілітаційного центру № 1 одержали чудову нагоду відвідати уроки, виховний захід, стали учасниками психологічного тренінгового заняття. У методичному арсеналі педагогів Карапчівської школи-інтернату успішно співіснують і взаємодіють класичні, перевірені часом, прийоми й інноваційні технології. Це засвідчили уроки В.А.Арбуляк (урок біології у 9 класі «Будова серця. Органи кровообігу»), Ю.Л.Фурніки (урок історії України у 10 класі «Кирило-Мефодіївське братство»), М.Х.Кирилюк (урок «Я і Україна» у 2 класі «Зимові явища у природі», які пройшли на високому рівні.
Українознавче свято «Андріївські вечорниці», майстерно організоване й поведене учителем української мови та літератури Н.Ф.Бойко і педагогом-організатором О.І.Іремеску, продемонструвало значний виховний потенціал народних традицій, стало яскравим прикладом єднання поколінь.
У закладі – по-родинному щирий і затишний мікроклімат, створений педагогічним колективом на чолі з директором Марією Василівною Кирилюк, що є надзвичайно важливим для плідної та успішної співпраці педагогів і вихованців.
На згадку про зустріч директором навчально-реабілітаційного центру Оленою Орестівною Савчук були подаровані для бібліотеки школи збірки наукових праць про особливості роботи з дітьми, які мають сенсорні порушення, Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, з побажанням висвітлити досвід школи на сторінках педагогічних видань, щоб з ним могли ознайомитися і інші колективи.

У гості на Андрія
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (9)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше