» » » На апаратній нараді обговорювали організацію проведення ЗНО-2011
Інформація
  • Переглядів: 1376
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-01-2011, 19:00
24-01-2011, 19:00

На апаратній нараді обговорювали організацію проведення ЗНО-2011

Категорія: Навігація / Новини

24 січня 2011 року у Головному управлінні освіти і науки облдержадміністрації відбулася апаратна нарада. Про хід підготовки до пробного тестування та стан інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань проведення ЗНО в 2011 році у ЗНЗ області доповів директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Іванович Білянін.

Він розповів, що на завершальний етап вийшла підготовка до проведення пробного тестування 2011 року, яке відбудеться 2 квітня 2011 року – з української мови і літератури, іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської мови), біології, фізики; 9 квітня 2011 року – з історії України, математики, хімії, географії, російської мови. Його мета – ознайомити майбутніх учасників ЗНО з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання.

82,8% від загальної кількості зареєстрованих учасників (2127) зможуть скласти пробне тестування. Головне управління освіти і науки спільно з Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти сформували мережу пунктів пробного тестування.

Створено 12 пунктів пробного тестування. Зокрема, на базі Вижницької ЗОШ І-ІІІ ст., Глибоцького ліцею, Заставнівської гімназії, ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Кельменці, Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м.Сокиряни, Путильської ЗОШ І-ІІІ ст., Сторожинецького районного ліцею, Хотинської гімназії, Чернівецької гімназії № 1, Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 24. У зв’язку із невеликою кількістю випускників пунктів тестування не створено в Герцаївському, Новоселицькому районах та м.Новодністровську.

Кожному з учасників пробного тестування необхідно зайти на сайт Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти та зі своєї персональної сторінки роздрукувати запрошення, у якому вказано назву, адресу навчального закладу, що буде пунктом пробного тестування.
У 2011 році, як і в попередні роки, незалежним оцінюванням будуть охоплені всі випускники, які виявили бажання стати студентами вузів. Розпочато планомірну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання, якою передбачено вчасне забезпечення поінформованості потенційних учасників ЗНО, а також проведення на належному рівні цієї кампанії. Інформаційно-роз’яснювальна робота серед випускників, їх батьків, педагогів, громадськості здійснюється органами управління освітою, загальноосвітніми навчальними закладами через наради, засоби масової інформації, освітні сайти. У загальноосвітніх навчальних закладах оформлені постійно діючі стенди з питань зовнішнього незалежного оцінювання.

Цьогоріч удосконалена процедура реєстрації учасників тестування. Кожен бажаючий може самостійно зареєструватися, надіславши поштою в Івано-Франківський регіональний центр повний комплект правильно оформлених документів. Для цього треба «завантажити» із сайту Українського центру оцінювання якості освіти або Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти спеціальну програму та, дотримуючись її інструкцій, сформувати комплект документів. Якщо ж абітурієнт не має можливості самостійно відкрити програму реєстрації і видрукувати заяву-реєстраційну картку, він може заповнити документи в навчальному закладі, скориставшись програмою, яка записана на диск і знаходиться в комп’ютерному класі. А також заповнити документи та отримати відповідну інформацію можна на пункті реєстрації, який функціонує на базі ІППО Чернівецької області.
У зовнішньому оцінюванні в 2011 році запроваджуються деякі новації. Внесені зміни до специфікації тестів із окремих предметів. Так, у тестах із історії України, біології, географії уперше будуть використовуватися завдання, що передбачають коротку відповідь множинного вибору. Також збільшено до 150 хв. час на виконання тесту з історії України та географії (було 120 хв.), у тестах із іноземних мов зменшено кількість завдань із 51 до 46.

Внесені певні зміни до порядку проведення зовнішнього оцінювання. Вони стосуються наступних питань: посилення відповідальності абітурієнтів за використання технічних засобів. Виявлення подібних речей під час тестування буде підставою для анулювання його результатів, незалежно від того чи зафіксований факт їхнього використання. Підвищено відповідальність осіб, які проводять зовнішнє оцінювання, за дотриманням порядку заповнення бланків відповідей. Йдеться про те, що в попередні роки досить велика кількість абітурієнтів не позначала варіант своєї роботи, що унеможливлювало своєчасне визначення результатів. Тепер цю проблему буде ліквідовано.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників відбудеться із 2 до 24 червня.

Українська мова та література – 2, 3 червня 2011 р.
Іноземні мови – 6 червня 2011 р.
Математика – 8 червня 2011 р.
Російська мова – 10 червня 2011 р.
Біологія – 14 червня 2011 р.
Історія України – 17 червня 2011 р.
Фізика – 20 червня 2011 р.
Географія – 22 червня 2011 р.
Хімія – 24 червня 2011 р.

Заслухавши доповідь Григорія Івановича Біляніна головний освітянин області дав доручення відповідальним працівникам провести широку роз’яснювальну роботу щодо інформування населення з питань проведення ЗНО-2011.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше