» » » ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Інформація
  • Переглядів: 8351
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-01-2011, 17:57
Змінив: адмін
24-01-2011, 17:57

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Категорія: Навігація / Новини

Попередні результати ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

За попередніми результатами найбільшу кількість балів отримали учні:

5 класу:
- Цуркан Іван Михайлович, ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Чернівецької міської ради;
- Сікорська Діана Володимирівна, Бабинська ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького р-ну;
- Токар Ілля Володимирович, Коритенська ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького р-ну.

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
















6 класу:
- Унгурян Ольга Володимирівна, гімназія № 7 Чернівецької міської ради;
- Ілащук Марина Степанівна, Колінковецький НВК Хотинського р-ну;
- Дорош Марко Дмитрович, гімназія № 4 Чернівецької міської ради.

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
















7 класу:
- Паневська Наталія Ігорівна, Чернівецької міської ради;
- Івончак Анастасія Дмитрівна, Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького р-ну;
- Кучеренко Валерія Володимирівна, Сокирянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка









8 класу:
- Кульбабська Мар’яна Петрівна, ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Чернівецької міської ради;
- Ряба Юлія Олегівна, Бабинська ЗОШ І-ІІІ ст.Кельменецького р-ну;
- Гунчак Ярослава Миколаївна, Заставнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
















9 класу:
- Онофрейчук Марія Іванівна, Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького р-ну;
- Клєбан Юлія Олегівна, Кіцманська районна гімназія;
- Боднар Юлія Іллівна, Неполоковецький ЗНЗ І-ІІІ ст.Кіцманського р-ну.

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
















10 класу:
- Семенюк Ольга Василівна, Кіцманська районна гімназія;
- Вальчук Крістіна Євгенівна, Шиловецька ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського р-ну;
- Климська Вероніка Анатоліївна, ліцей № 4 Чернівецької міської ради.

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
















11 класу:
- Іванчук Оксана Василівна, гімназія. № 1 Чернівецької міської ради;
- Половінкіна Крістіна Ігорівна, гімназія № 2 Чернівецької міської ради;
- Роденко Марія Іванівна, Берегометська гімназія Вижницького р-ну.

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
















І курсу ПТНЗ:
- Базерко Юлія Михайлівна, «Чернівецьке вище комерційне училище Київського торговельно-економічного університету»;
- Кушнір Оксана Іванівна, ВПУ № 3;
- Іванчук Катерина Петрівна, ПТУ №8.

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
















ІІ-ІІІ курсу ПТНЗ:
- Джаман Марина Андріївна, ПТУ №8;
- Стойка Олена Анатоліївна, «Чернівецьке вище комерційне училище Київського торговельно-економічного університету»;
- Федорак Наталя Василівна, «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг».

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
















ВНЗ І-ІІ р.а. гуманітарний профіль:
- Єлаш Лілія Юріївна, Педагогічний коледж Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича;
- Маруняк Богдана, Педагогічний коледж Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича;
- Галицька Єлизавета Валеріївна, Чернівецьке обласне училище мистецтв ім. Сидора Воробкевича.

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка








ВНЗ І-ІІ р.а. технічний профіль:
- Марія Михайлівна, «Чернівецький державний комерційний технікум»;
- Колінчук Юлія Миколаївна, Чернівецький транспортний коледж;
- Кордунян Олександра Едуардівна, Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету

ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка









ВНЗ ІІІ-ІV р.а. гуманітарний профіль:
- Мороз Ірина, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;
- Паршина Ірина, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковичаж
- Піковська Любов, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

ВНЗ ІІІ-ІV р.а. технічний профіль:
- Шекеряк Вікторія Андріївна, «Буковинська державна фінансова академія»;
- Пальчікова Яна Олегівна, Буковинський державний медичний університет;
- Туник Наталія Борисівна, Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше